3 липня в дитячий оздоровчий комплекс «Сонячна соната» вирушила 5-я зміна дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Профспілка «Металургів» ДМК ще 22 травня 2018 року вирішила оздоровлювати на Азовському морі дітей працівників ПАТ «ДМК» – членів профспілки «Металургів».

На 5-у зміну на відпочинок вирушили 10 дітлахів, чиї батьки є членами профспілки «Металургів» ДМК і працюють в: агломераційному цеху №2 (АФ №2), управлінні залізничного транспорту (УЗТ), конвертерному цеху (КЦ), ремонтно-механічному цеху і цеху ремонту металургійного обладнання ремонтно-сервісного центру (РСЦ), цеху мереж та підстанцій (ЦМП) Дніпровського металургійного комбінату.

Вихователем була Акімова Оксана Миколаївна – педагог СЗШ №20 ім. О.Стовби з 30-річним стажем, а вожатим Акімов Олексій – педагог фізвиховання. Щодня в профком профспілки надсилалися фото і відеозвіти про перебування дітвори на морському узбережжі. І в цей раз дітлахи чудово відпочили, набралися сил і здоров'я.

Нагадаємо, що путівка для члена профспілки «Металургів» ДМК, який планує оздоровити свою дитину на Азовському морі завдяки ініціативі профкому, обійдеться всього в 20% від повної вартості путівки. Також необхідно сплатити вартість проїзду в обидві сторони.

Світлини

Читайте також по цій темі: