Підсумковими змаганнями у спартакіаді ДМК у грудні минулого року став більярд. Вперше чемпіонами стали робітники цеху ремонту металургійного обладнання ремонтно-сервісного центру. Про те, як проходили змагання у 14-ти видах спорту спартакіади ми поспілкувалися з директором культурно-спортивного центру, членом оргкомітету Едуардом Коряком.

Турніри з інтелектуальних видів спорту серед структурних підрозділів ПАТ «ДМК», які йдуть у залік спартакіади підприємства 2018 року, відбудуться у Палаці культури металургів: шашки – 17 і 19 січня, шахи – 29 і 31 січня. Початок змагань – о 16.30.

26 декабря в КСЦ «Днепровец» состоялась концертная программа в честь призеров XVIII спартакиады «Здоровье», проводимой среди производственных предприятий города. Организаторами проведения торжества выступили ФСО «Украина», ППО «Металлургов» и ПАО «Днепровский меткомбинат» – предприятие, спортсмены которого вот уже восемь сезонов подряд становятся победителями этих престижных соревнований.

Третій ігровий день змагань з більярду, які йдуть в залік спартакіади ПАТ «ДМКД» 2017 року, не тільки визначив переможців і призерів у цьому виді спорту, але й розставив команди в загальному заліку за підсумками 14-ти видів спорту. Переможцями турніру і всієї спартакіади стали спортсмени «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ».

13-й вид спорту, результати якого пішли у залік спартакіади ДМК-2017, відбувся 4 і 6 грудня в КСЦ «Дніпровець». Переможцями змагань по доміно, що підтримує ППО «Металургів», стали «конвертерники».