Змагання, які проводяться серед структурних підрозділів Дніпровського металургійного комбінату і підтримуються профспілкою «Металургів» ДМК, стартували з шашок. 14 і 16 січня у Палаці культури металургів культурно-спортивного центру «Дніпровець» відбувся перший турнір, який йде в залік спартакіади 2019 року. Сенсаційно переможцем стала команда «ПЦ-КВПіА».

За перемогу і призові місця, а також за залікові очки спартакіади боролися дев'ять збірних команд підприємства. Дуже важливим для багатьох команд був фактор жіночої дошки. Завдяки цьому срібний успіх був у «СП-ЦПВ-АТЦ-МСЧ» («Санаторій-профілакторій – Цех підготовки виробництва – Автотранспортний цех – Медико-санітарна частина), де свою повну перевагу над суперницями на 3-й дошці підтвердила медсестра фізіотерапевтичного відділення МСЧ Інна Казірод (результат – всі перемоги).

Не меншого домоглися і «прокатники» («Прокатний цех – Цех КВПіА»), які і зовсім стали переможцями шашкового турніру завдяки виступу відразу двох жінок на 2-й і 3-й дошках.

Як результат фавориту змагань – «ККЦ-ТУ-УКП» («Киснево-компресорний цех – Технічне управління – Управління якістю продукції») вдалося зачепитися тільки за третє місце.

Окремо варто відзначити спортсменів «ДЦ-АФ-ГРС-ГЦ» («Доменний цех – Аглофабрика №2 – Газорятувальна станція – Газовий цех»), які відстали від третього місця на одне очко. Тільки цій команді двічі вдалося виграти у суперника зі стовідсотковим результатом. Але в залік йшли командні, а не особисті очки, тому перемога з рахунком що 4:2, що 6:0 приносила однакову кількість очок – 2. Проте це перший вид спорту. В кінці року для перемоги в спартакіаді будуть рахуватися всі набрані очки за підсумками 15-ти видів спорту.

Попереду у металургів змагання з шахів, які відбудуться 28 і 30 січня в ДК металургів КСЦ «Дніпровець». Також 25 січня відбудеться жеребкування з волейболу.

Світлини