До нашого волонтерського ХАБу, який функціонує на базі профспілки «Металургів», продовжує надходити допомога для ЗСУ. Цілеспрямована робота в цьому напрямку інколи призводить до гучних подій. Так, тільки за останній тиждень, ХАБу вдалося акумулювати і передати нашим військовим велику партію медицини. Серед тих, хто отримав цю медицину є звісно і члени профспілки «Металургів».

10 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний відвідав Раду ветеранів. Мета візиту – звітність про діяльність профспілки з дня заснування організації – з 2016 року.

Профспілка «Металургів», на базі якої функціонує Волонтерський ХАБ, голова профкому Олег Нагорний (особисто), волонтери міста Кам’янське привітали наших захисників із Великоднем.

З 6 по 10 квітня у спортивному комплексі «Боско-Арена» міста Львів відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед всіх вікових категорій. У двох з них – серед дорослих та ветеранів – медалі виборював відомий атлет з Кам’янського Дмитро Сорока.

Приємна новина надійшла від наших військових! Президент України Володимир Зеленський нагородив наших вояків під Бахмутом. Однією з нагороджених була жінка, якій допомагла Світова Волонтерська Спілка, що функціонуює на базі волонтерського ХАБу профспілки «Металургів».

В рамках святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня наш волонтерський ХАБ та Профспілка «Металургів» протягом трьох днів, з 6 по 8 березня, вітали жінок Кам’янського зі святом весни, вручивши їм велику кількість приємних подарунків.

Минулого тижня наш волонтерських хаб, який функціонує на базі профспілки «Металургів», передав двом бойовим підрозділам Збройних Сил України великий медичний вантаж. Наші воїни захищають терени України на передовій Донецького та Запорізького напрямків фронту. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з потужною волонтерською командою Благодійний фонд «Осоння України» на чолі з Олександр Крутько та волонтерською групою «Допомога дітям» з міста Кам’янське на чолі з Марина Новикова.

Під час різкого переходу від мирного життя до військових дій наша свідомість, зазвичай, змінюється дуже швидко. Коли ж головною метою є будь-які дії задля перемоги твоєї країни, всередині просинаються й інші інстинкти, ті що не можуть проявитися в мирний час. Саме в такому стані опинилася наша нація 24 лютого 2022 року, в день коли почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну. Саме в таких ситуаціях і формується стрижень нації.