У вересні 2021 року, між профспілкою «Металургів» і Медичною лабораторією «Сінево» підписано договір, згідно з яким члени профспілкової організації на різні види аналізів можуть отримати знижку 20% або 10%. Перелік позицій в прайсі соціального партнера профспілки більше 1000.

На підприємстві відновлено проведення робочих зібрань. Щоб почути думку трудового колективу та відповісти на питання, що виникли, профком профспілки «Металургів» відвідав всі без винятку структурні підрозділи.

25 вересня 2021 року в селі Гречане (Петриківський район) відбудеться арт-фестиваль «БОРЩ на хуторі Галушківка». Профспілка «Металургів» пропонує працівникам ДМК-ДКХЗ і членам їх сімей відвідати свято, що відбудеться в одному з наймальовничіших куточків нашої чудової області.

31 серпня 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Нараду вів голова профкому Олег Нагорний.

У 2021 році за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора працівників підприємства відпочивала на березі Чорного моря, у смт Лазурне (Херсонська область). 31 серпня завершилася остання в цьому сезоні п'ята табірна зміна.

Всесвітня пандемія призупинила оздоровчу компанію у 2020 році. Після покращення епідеміологічної ситуації в цьому році, оздоровлення металургів і членів їх сімей на морських узбережжях України та за її кордонами відновилося. Завдяки нашим соціальним партнерам протягом року членам профспілки запропоновані ряд цікавих турів як по Україні, так і за її межами.

Напередодні 1 вересня профспілка «Металургів» урочисто подарувала свято майбутнім першокласникам. Протягом неділі батькам та їх дітлахам було видано більше ніж 100 ранців та комплектів учбового приладдя до школи.

20 серпня 2021 року на плацу військового комісаріату міста Кам'янське відбулося урочисте нагородження кращих бійців ТРО, волонтерів, представників громадських організацій та ін. Захід приурочено до Дня Незалежності України. Серед нагороджених – працівники ДМК-ДКХЗ, мешканці Кам'янського району та Дніпропетровської області, які входять до складу 99-го окремого батальйону територіальної оборони 108-ї бригади ТРО ЗС України, а також голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.