В рамках міжнародної співпраці Світової Волонтерської Спілки і профспілки «Металургів» отримали чергову чисельну допомогу з Польщі. Завдяки нашому міжнародному партнеру з fundacja Stratpoints (місто Познань), та допомозі небайдужих поляків, які зараз майже щоденно допомагають українській армії боротися за незалежність України у війні з російськими терористами, протягом п’яти днів у Кам’янське прибули 13-ть великих посилок з термобілизною для ЗСУ.

Реагуючи на запити від військових з передових підрозділів Збройних Сил України, Профспілка «Металургів» , відомі волонтери та небайдужі мешканці міста продовжують постачати захисникам, серед яких багато металургів КАМЕТСТАЛЬ, різноманітні продукти харчування та смаколики.

При передачі документів у Кам'янський сервісний центр пенсійного фонду України для нарахування пільгової пенсії, працівники ДМК (нині – КАМЕТ-СТАЛЬ) нерідко стикаються з ситуацією, коли здавалося б правильне нарахування пільгового стажу частково не визнається фахівцями пенсійного фонду України. При вирішенні подібних спірних питань допомогу регулярно надає профспілка «Металургів». Досвід професійного юриста профкому тільки за останній час допоміг в цьому питанні багатьом працівникам агломераційного, доменого, прокатного, конвертерного цехів та інших структурних підрозділів КАМЕТСТАЛЬ.

Наша профспілкова організація разом із соціальними партнерами продовжує допомагати металургам «КАМЕТСТАЛЬ» та їх родинам. Нагадаємо, що 23 листопада 2022 року важкий блекаут майже «потушив» потужні металургійні спроможності нашого підприємства. Це у подальшому суттєво відобразилося на матеріальному становищі працівників заводу, багато з яких є членами Профспілка «Металургів» Кам'янське. Цього разу успішно вдалося організувати допомогу наймолодшим членам родин «металургів», дітлахам 2021-2022 року народження.

Не потрібно, гадаю, казати яку важливу роль для мирного населення України відіграє українська протиповітряна система оборони. Світова Волонтерська Спілка, до лав якої входить профспілка «Металургів» Кам’янське (Дніпропетровська область), завжди на зв’язку з нашими хлопцями, завжди допомагає.

Із наступного року зміниться механізм надання лікарняних і декретних виплат, а також допомоги на поховання.21 жовтня Президент України підписав Закон № 2620, яким депутати внесли зміни до Закону № 1105. Ці зміни наберуть чинності 1 січня 2023 року. За новим законом соціальні виплати надаватимуть і надалі, проте з деякими особливостями. Далі з’ясуємо, до яких змін готуватися.

Профспілка «Металургів» протестувала декілька «Пунктів Незламності» у Кам’янському. В основному, об’єкти орієнтовані на зарядку гаджетів, там можна обігрітися та попити чайку. Це і у ДЮСШ №2 на лівому березі, і у ПН в міськраді. Окремо треба сказати про пункт, який обладнано біля відділення ДСНС по вулиці Героїв рятувальників (раніше – Москворецька).

Світова Волонтерська Спілка, до якої входить і профспілка «Металургів», постійно розширює коло різних організацій, центрів та благодійних фондів, що об’єднують зусилля та спрямовують їх на допомогу Збройним Силам України. Одним з наших нових партнерів по волонтерській справі стала українська фармацевтична компанія Biopharma Plasma, яка спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних препаратів з донорської плазми крові людини. Долучився до нас і благодійний фонд БФ Центр Допомоги переселенцям та Армії (м.Дніпро).