Минулого тижня відбулося чергове судове засідання, до якого представники ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» повинні були підготуватися. Але відповідач не з'явився. Наступне засідання може стати останнім – тепер справа може бути розглянута і без ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ».

Раніше ми вже писали про ситуацію, яка сталася з головою профспілкового комітету ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» Іриною Ливинтинівною Бєлоусовою. Нагадаємо, що адміністрація ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» незаконно звільнила її з займаної посади. 25 червня 2019 року по цьому питанню відбулося судове засідання.

Ми вже писали про неправомірні дії адміністрації ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», яка незаконно звільнила голову профспілкового комітету цього структурного підрозділу Ірину Ливинтинівну Бєлоусову. Подібні дії компанії, яка виконує охоронні функції в ПАТ «ДМК», профспілка «Металургів» залишити в стороні не могла. Тому за сприяння профкому профспілки «Металургів» до Заводського районного суду було направлено позовну заяву про поновлення на роботі Бєлоусової І.Л., виплату їй компенсації за час вимушеного прогулу та моральну шкоду, яку прийнято судом до розгляду.

Часто доводиться чути риторичне питання: «Навіщо потрібна профспілка?» Ті хто не розуміє або не хоче розбиратися часто відповідають: «Щоб отримати профспілкову путівку!» Але робота профорганізації полягає не тільки в оздоровленні членів профспілки. Найважливішим завданням є захист прав працівників. Коли ж ця боротьба за співробітника заважає самоуправству роботодавця, шукається законний спосіб зробити беззаконня. До одного з методів – офіційне скорочення посади або працівника, якого її займає, – вдалася адміністрація ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», яка виконує охоронні функції в ПАТ «ДМК». Ось тільки не був врахований один важливий факт – цей «неугодний» співробітник є головою цехового комітету, особою, захищеною Законом України!

Вчора, 10 грудня, профспілка «Металургів» передала для дітей працівників ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» 43 подарунка і квитки на новорічну виставу, яка відбудеться у КСЦ «Дніпровець» з 28 грудня.

7 серпня дітвора відправилася на останню 4-у зміну в дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Серед них були і діти працівників ТОВ «Охорона-Холдинг», батьки яких є членами профспілки «Металургів» ДМК. Завдяки профспілці безкоштовно оздоровилися 23 дитини.

30 травня вперше в цьому році діти металургів вирушили на відпочинок в оздоровницю комбінату. Серед них і діти працівників ТОВ «Охорона-Холдинг». Безкоштовні путівки в ДОК члени профспілки «Металургів» ДМК, які працюють у охоронній організації, отримали в рамках угоди про взаємні зобов'язання між профспілкою і ТОВ «Охорона-Холдинг».

В середині квітня цеховий комітет охоронної організації клопотав посприяти у вирішенні питання про безкоштовне відвідування тренувальної зали КСЦ «Дніпровець» працівниками ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», які є членами профспілки «Металургів».

В середині березня цеховий комітет охоронної організації клопотав посприяти у вирішенні питання про безкоштовне відвідування плавального басейну КСЦ «Дніпровець» працівниками ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», які є членами профспілки «Металургів».

Запрошення дітям на новорічну ялинку ДМК лідер профспілки «Металургів» Олег Нагорний вручив голові цехкому ТОВ «Охорона-Холдинг» Ірині Білоусовой на оперативній нараді активу профспілки, яка пройшла 19 грудня 2017 року.

На численні звернення з цього питання працівників охоронної організації ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», членів ППО «Металургів» відповідає голова комісії профспілки по організаційно-масовій роботі Ганна Олегівна Лапінська.