При передачі документів у Кам'янський сервісний центр пенсійного фонду України для нарахування пільгової пенсії, працівники ДМК (нині – КАМЕТ-СТАЛЬ) нерідко стикаються з ситуацією, коли здавалося б правильне нарахування пільгового стажу частково не визнається фахівцями пенсійного фонду України.

При передачі документів у Кам'янський сервісний центр пенсійного фонду України для нарахування пільгової пенсії, працівники ДМК нерідко стикаються з ситуацією, коли здавалося б правильне нарахування пільгового стажу частково не визнається фахівцями ПФУ. При вирішенні подібних спірних питань допомогу регулярно надає профспілка «Металургів». Досвід професійного юриста профкому тільки за останній час допоміг в цьому питанні 19-ти працівникам АФ №2, АТЦ, ДЦ, ПЦ, КЦ та інших структурних підрозділів ДМК.

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

У Мінсоцполітики анонсували чергові зміни в пенсійному забезпеченні громадян України. Тепер, якщо один з подружжя, який отримував вищу пенсію, помер, другий може перейти на його пенсію.

В соответствии с п. 20 протокольного решения от 7 ноября 2017 года по результатам встречи Премьер-министра Украины В.Гройсмана с представителями профсоюзов, 5 декабря 2017 года состоялась рабочая встреча представителей Профсоюза металлургов и горняков Украины (А.Рябко, В.Белик) и департамента охраны труда ФПУ (Ю.Андриевский) со специалистами Министерства социальной политики Украины.

На численні прохання працівників комбінату профспілка «Металургів» відповідає на питання.

В Україні з 1 грудня 2017 року підвищують прожитковий мінімум до 1700 грн. на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні допомоги, які до нього прив’язані.

В Украине издавна считается, что для регулирования производственных, трудовых, социально-экономических отношений и согласования интересов трудящихся, владельцев и уполномоченных ими органов необходимо заключать коллективный договор. Но что же делать, если на утверждение этого документа требуется пройти длительный путь?

Останнім часом збільшилася кількість звернень працівників ДМК до юрисконсульта профспілки «Металургів» з питань надання пільг донорам. Працівникам підприємств, що носять почесне звання донора, державою визначені особливі права, гарантії та пільги, про які роботодавець зобов'язаний знати і яких повинен дотримуватися.

Зросла на 17,3% за рік – з вересня 2016 року по вересень 2017 року, – реальна зарплата в Україні. При цьому, в порівнянні з серпнем-2017, вона зросла на 1,3%, повідомив Держстат. Середня зарплата в Україні у вересні склала 7351 грн. Номінальна зарплата зросла у вересні-2017 у порівнянні з вереснем 2016 на 37,2%.

10 октября в издании «Голос Украины» опубликован Закон о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно повышения пенсий. Согласно заключительным и переходным положениям документа, закон вступает в силу со следующего дня после публикации, за исключением некоторых его положений. Закон предусматривает, что положения относительно повышения пенсий применяются с 1 октября 2017 года.