Пропонуємо ознацомитися зі світлинами змагань з шашок, які йдуть у залік спартакіади ДМК-2019. Змагання відбулися 16 і 18 січня у Палаці культури металургів.

28 грудня у культурно-спортивному центрі «Дніпровець» відбулася прем'єрна новорічна вистава для наймолодших друзів ДМК і профспілки «Металургів» Дніпровського меткомінату. Цього року юні глядачі дивляться казку під назвою «Новорічні пригоди Фунтика».

18 грудня соціальний партнер профспілки «Металургів» піцерія «Челентано» організувала для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» майстер-клас з приготування піци. 10 юних друзів профспілки «Металургів» стали учасниками вкнусного заходи.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з волейболу, який відбувся 27 вересня 2018 року у СЗШ №40. Перед початком матчу лідер профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний подарував форму і м'ячі.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з «Круглого столу» з охорони праці, який відбувся 27 вересня 2018 року в Товаристві з обмеженою відповідальністю промислове підприємство «ЗІП». У заході взяли участь представники профспілки «Металургів» ДМК.

Урочистий захід до Дня металургів, на якому голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний привітав металургів і ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат», відбувся 14 липня в міському музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Захід, на якому лідери профспілки «Металургів» ДМК привітали медиків, відбувся 13 червня у актовому залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Конкурс відбувся 24 квітня у народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Організатором виступив профспілковий комітет «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами зі змагань з греко-римської боротьби, які відбулися 22 квітня в КСЦ «Дніпровець». Організаторами виступила профспілка «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з виїзних зборів активу профспілки «Металургів», що відбувся 17 квітня в ДОК «Лісова казка».

7 квітня у Палаці культури металургів КСЦ «Дніпровець» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися змагання з важкої атлетики, в яких взяли участь юнаки та дівчата 2005 року народження і молодше. Одним з організаторів змагань виступив профспілковий комітет «Металургів».