Напередодні новорічних свят профспілкова організація «Металургів» традиційно вітає дітей працівників металургійного підприємства. Не став виключенням і цей 2021 рік. З 25 грудня по 03 січня члени профспілки «Металургів» разом із своїми дітлахами матимуть змогу відвідати новорічну програму, що відбудеться в кінотеатрі «Мир» на лівобережжі міста Кам’янське. Після привітального слова біля ялинки, відбудеться показ у 3Dдругої частини комедійної анімаційної стрічки «Співай». Наші діти будуть першими в країні, хто подивиться цю прем’єру, адже дата виходу в Україні призначена на 30 грудня 2021 року. Веселих свят!

25 вересня 2021 року в селі Гречане (Петриківський район) відбудеться арт-фестиваль «БОРЩ на хуторі Галушківка». Профспілка «Металургів» пропонує працівникам ДМК-ДКХЗ і членам їх сімей відвідати свято, що відбудеться в одному з наймальовничіших куточків нашої чудової області.

29 вересня підведені підсумки фотоконкурсу «Я і мій вихованець», який був організований профспілкою «Металургів» до Дня захисту тварин. Дякуємо всім учасникам, які взяли участь у конкурсі, а їх було не мало!

11 лютого 2020 року в актовому залі музею історії ДМК відбулася церемонія визначення та нагородження переможця конкурсу «Краща валентинка своїми руками», який профспілка «Металургів» організувала до Дня святого Валентина вперше на підприємстві. Переможцем стала працівник управління соціальної політики Алла Гранкіна.

Церемонія визначення переможця конкурсу «Краща валентинка своїми руками», який профспілкою «Металургів» організований до Дня святого Валентина, відбудеться 11 лютого 2020 року, о 13:30, в актовій залі музею історії ДМК. В профком профспілкової організації вже принесено понад 20 чудових робіт на святкову тематику.

На початку грудня в народному музеї історії ДМК відбулася оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Одне з питань, яке розглядалося – питання про придбання новорічних подарунків для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за рахунок профспілки «Металургів».

3 грудня 2019 року відбулася оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Одне з питань – закупівля новорічних подарунків для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за рахунок профспілки «Металургів».

Своє професійне свято медпрацівники України відзначають щорічно в третю неділю червня. З нагоди цієї дати 13 червня 2019 року в актовій залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбувся святковий концерт, на який в якості почесних гостей були запрошені і представники профспілки «Металургів» ДМК.

14 травня 2019 року у приміщенні народного музею історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися святкові заходи до Дня матері та Дня вишиванки, які українці святкували відповідно 12 і 16 травня. Організатором виступила профспілка «Металургів», яка організувала концертну програму та виставку прикладного мистецтва.

19 січня вся Україна відзначала Хрещення Господнє. Профспілка «Металургів» ДМК вирішила привітати з великим християнським святом працівників культурно-спортивного центру «Дніпровець» та ветеранів Дніпровського меткомбінату, закупивши для них квитки на виставу «Маріца», який в цей день йшов в театрі ім. Л.Українки.

22 січня в культурно-спортивному центрі «Дніпровець» відбулося яскраве розважальне шоу «Хто зверху?», яке організував ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Серед десятків металургів і членів їх сімей, які прийшли повболівати за команду хлопців або дівчат, можна було також побачити і лідерів профспілки «Металургів» ДМК. На цьому вечорі вони були єдиними з профспілкових організацій.