Урочистий захід до Дня металургів, на якому голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний привітав металургів і ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат», відбувся 14 липня в міському музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Захід, на якому лідери профспілки «Металургів» ДМК привітали медиків, відбувся 13 червня у актовому залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Конкурс відбувся 24 квітня у народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Організатором виступив профспілковий комітет «Металургів».

7 квітня у Палаці культури металургів КСЦ «Дніпровець» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися змагання з важкої атлетики, в яких взяли участь юнаки та дівчата 2005 року народження і молодше. Одним з організаторів змагань виступив профспілковий комітет «Металургів».

22 березня у народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», який організував профспілковий комітет «Металургів».

2 березня у КСЦ «Дніпровець» відбулися змагання з волейболу, який організував профспілковий комітет «Металургів».

18 лютого у КСЦ «Дніпровець» відбулися змагання з плавання, в організації якого взяв участь профспілковий комітет «Металургів».

Пропонуємо подивитися відеосюжет.

13 лютого у народному музеї історії ПАТ «ДМК» відбувся культурний західдо Дня закоханих, який організував профспілковий комітет «Металургів».

Пропонуємо подивитися відеосюжет.