Пропонуємо ознацомитися зі світлинами змагань з шашок, які йдуть у залік спартакіади ДМК-2019. Змагання відбулися 16 і 18 січня у Палаці культури металургів.

28 грудня у культурно-спортивному центрі «Дніпровець» відбулася прем'єрна новорічна вистава для наймолодших друзів ДМК і профспілки «Металургів» Дніпровського меткомінату. Цього року юні глядачі дивляться казку під назвою «Новорічні пригоди Фунтика».

18 грудня соціальний партнер профспілки «Металургів» піцерія «Челентано» організувала для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» майстер-клас з приготування піци. 10 юних друзів профспілки «Металургів» стали учасниками вкнусного заходи.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з волейболу, який відбувся 27 вересня 2018 року у СЗШ №40. Перед початком матчу лідер профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний подарував форму і м'ячі.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з «Круглого столу» з охорони праці, який відбувся 27 вересня 2018 року в Товаристві з обмеженою відповідальністю промислове підприємство «ЗІП». У заході взяли участь представники профспілки «Металургів» ДМК.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами зі змагань з греко-римської боротьби, які відбулися 22 квітня в КСЦ «Дніпровець». Організаторами виступила профспілка «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з виїзних зборів активу профспілки «Металургів», що відбувся 17 квітня в ДОК «Лісова казка».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами волейбольного Кубку «Металургів» з волейболу, що проводився з 2 по 3 березня у КСЦ «Дніпровець».

Предлагаем ознакомиться с фотографиями последнего дня финального этапа турнира по мини-футболу, идущего в зачет спартакиады ДМК-2017. Игры прошли 6 октября на стадионе «Металлург».

View the embedded image gallery online at:
https://metallurg.dp.ua/multimedia/photo#sigFreeId9f5503516f

Предлагаем ознакомиться с фотографиями финала Кубка «Металлургов»-2017, который прошел 28 сентября на стадионе «Победа».

View the embedded image gallery online at:
https://metallurg.dp.ua/multimedia/photo#sigFreeIdcf417a6b54

Предлагаем ознакомиться с фотографиями праздника чествования наиболее активных и спортивных работников ПАО «ДМК».

View the embedded image gallery online at:
https://metallurg.dp.ua/multimedia/photo#sigFreeId64e226ce3b