10 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний відвідав Раду ветеранів. Мета візиту – звітність про діяльність профспілки з дня заснування організації – з 2016 року.

Україна. Днiпровщина. 14 січня 2023 року. 17.30. Атака на мирне Дніпро. Ворожа російська ракета вбила 29 людей. 73 – поранені, 30 з них у лікарні, 12 – важкі. В той день поруч була і моя «мала». Їздила на тренування по шашкам. На щастя повернулася живою…

Наша профспілкова організація разом із соціальними партнерами продовжує допомагати металургам «КАМЕТСТАЛЬ» та їх родинам. Цього разу успішно вдалося організувати допомогу наймолодшим членам родин «металургів», дітлахам 2021-2022 року народження.

Не потрібно, гадаю, казати яку важливу роль для мирного населення України відіграє українська протиповітряна система оборони. Світова Волонтерська Спілка, до лав якої входить профспілка «Металургів» Кам’янське (Дніпропетровська область), завжди на зв’язку з нашими хлопцями, завжди допомагає.

Людське життя – найбільша цінність! Лише допомагаючи один одному ми можемо його зберегти. 5 лютого 2022 року у місті Кам’янське відкрився Центр Служби Крові Біофарма Плазма та викликав великий інтерес у мешканців. Профспілка «Металургів» знайомить вас з нашим соціальним партнером, сучасним медичним закладом, який розташований за адресою: м. Кам’янське, проспект Аношкіна, 26 (будівля старої «Центральної аптеки»).

Світова Волонтерська Спілка, профспілка «Металургів» містоутворюючого металургічного підприємства на Дніпрі вітає всіх військових з нагоди Дня захисників та захисниць Вітчизни і українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

Вручили подяки нашим міжнародним польським партнерам з фонду Stratpoints (місто Познань) генералу Mirosław Różański та полковникам Marek Napierała і Wiesław Dziepak (на фото) за допомогу Україні у боротьбі з російським терористичним режимом.

Світова Волонтерська Спілка, до якої входить і профспілка «Металургів», постійно розширює коло різних організацій, центрів та благодійних фондів, що об’єднують зусилля та спрямовують їх на допомогу Збройним Силам України. Одним з наших нових партнерів по волонтерській справі стала українська фармацевтична компанія Biopharma Plasma, яка спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних препаратів з донорської плазми крові людини. Долучився до нас і благодійний фонд БФ Центр Допомоги переселенцям та Армії (м.Дніпро).

Одним з важливіших на сьогодні залишається питання забезпечення наших захисників та українців, які цього потребують, продуктами харчування. Приємно констатувати, що до цього напрямку волонтерського руху все частіше долучаються і наші міжнародні партнери. Слід зазначити, що практична «закордонна» підтримка Збройних Сил України, Територіальної оборони та Національній Гвардії України, неабияк мотивує українських вояків.

На вихідних отримали черговий речовий та продуктовий «транші» від наших друзів з Польщі, які ось уже п’ятий місяць поспіль допомагають ЗСУ, ТРО та НГУ. Цього разу Marek Napierała і Wiesław Dziepak з організації fundacja Stratpoints (м.Познань), яку очолює генерал-лейтенант Mirosław Różański, відправили у Кам’янське (Дніпропетровська область) дві посилки з військовим обмундируванням та стратегічною кавою (великі упаковки). Уся отримана допомога від міжнародного партнера (до речі не єдиного) профспілки «Металургів» буде передана нашим воякам на передову, які у лавах Збройних Сил України боронять українську землю.

Від відомого в світі військового волонтера Олександр Руденко (позивний МАЗЕРАТІ) отримали партію медичних засобів з Італії для наших військових. Це стало можливим завдяки Hryhorash Natalia, Dychuk Oksana, Yevgenia Baranova та Elio De Ginaro. Наші італійські друзі закупили та передали для ЗСУ необхідні нашим воякам ліки. Вся партія медикаментів буде передана бійцям українських військових підрозділів ЗСУ, які знаходяться на передовій.