Підписано договір про взаємні зобов'язання між приватним підприємством «ДС-КОЛЕГІЯ» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору співробітники «ДС-КОЛЕГІЯ» будуть забезпечені соціальними пільгами та гарантіями.

Профспілка «Металургів» запропонувала ряд пільг. Крім санаторно-курортного оздоровлення та відпочинку, однією з найважливіших є виплата безповоротної фінансової допомоги працівникам-членам профспілки в зв'язку з важким матеріальним становищем, нещасним випадком на виробництві в розмірі від 500 до 2000 грн.

Профспілка «Металургів» є найчисленнішою профспілковою організацією Кам'янського. Уже сьогодні в її рядах перебуває близько 12 тисяч чоловік – працівників і ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат», ТОВ «Придніпровський механічний завод», Кам'янського вищого професійного училища, ТОВ ВТФ «МІКОМП», ТОВ «ДУОіО «Сонячний» та інших соціальних партнерів.

До профспілки «Металургів» можуть приєднатися й працівники інших підприємств та організацій міста, а також громадяни, які навчаються або працюють в навчальних закладах Кам’нського.

Якщо є бажання вступити до профспілки «Металургів» у фізичних осіб-підприємців, які працюють за трудовим договором, наша організація теж готова до співпраці. Нагадаємо, що ППО «Металургів» – єдина організація в місті, яка відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні, що підтверджується свідоцтвом, виданим Національною службою посередництва та примирення.