Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавального споруди в середньому за тиждень користуються близько 300 робітників ДМК. І це число зростає з кожним днем. Вже дуже подобається металургам басейн «МіКомп».

Що з басейном культурно-спортивного центру «Дніпровець»? Це питання працівниками Дніпровського меткомбінату профкому профспілки «Металургів» переймався не один раз. Поки він продовжує нефункціоніровати. Терміни запуску басейну КСЦ керівництвом Дніпровського меткомбінату не озвучуються. Отже члени профспілки «Металургів» і далі залишатимуться відвідувачами спорткомплексу «МіКомп».

Варто відзначити, що в період літнього затишшя, коли багато городян були у відпустках, металурги не мали ніяких обмежень на відвідування споруди європейського класу. Зараз же, коли в басейн поступово – завантаження басейну суттєво зросло. Традиційно тут до змагань готуються і паралімпійці. Виходить, що з урахуванням членів профспілки «Металургів», на водних доріжках «МіКомп» найближчим часом «яблуку буде ніде впасти».

Але керівництво ТОВ ВТФ «МІКОМП» і далі хоче допомагати металургам Дніпровського меткомбінату оздоровлюватися в їх спорткомплексі, поки основний соцоб'єкт ДМК – КСЦ «Дніпровець» – простоює. Щоб задовольнити запити всіх бажаючих, тепер працівники та ветерани ДМК, які є членами профспілки «Металургів», безкоштовно зможуть відвідувати СК «МіКомп» в будні дні, з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 14:00.

На 9 серпня можливість відвідувати спорткомплекс «МіКомп» на безкоштовній основі мають 2100 працівників ДМК. Якщо ж говорити про динаміку, то показник відвідувань становить близько 40-45 чоловік в день.

Профспілка «Металургів» і сьогодні намагається знайти механізми відновлення роботи КСЦ «Дніпровець», але позитивної відповіді з боку керівництва ДМК поки не надходило.