Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавальної споруди в середньому за тиждень користуються близько 350 працівників ДМК, всього – понад 2100 членів профспілки «Металургів». І це число зростає з кожним днем.

У період літнього затишшя, коли багато городян були у відпустках, металурги не мали обмежень на відвідування споруди європейського класу. Зараз же, коли в басейн поступово повертаються спортсмени, гості з найближчих міст і околиць, які оплачують доріжку за цілий день, а також місцеві любителі поплавати, завантаження басейну істотно зросло. Традиційно тут до змагань готуються і паралімпійці.

Але керівництво ТОВ ВТФ «МІКОМП» і далі хоче допомагати металургам Дніпровського меткомбінату оздоровлюватися в їх спорткомплексі. Щоб задовольнити запити всіх бажаючих працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», безкоштовно зможуть відвідувати СК «МіКомп» в будні дні, з понеділка по п'ятницю – з 11:00 до 14:00 і в неділю з 13:00 до 15: 00. Їм надається можливість відвідування басейну, тренажерної зали та сауни.

На 15 листопада 2019 року можливість відвідувати спорткомплекс «МіКомп» на безкоштовній основі мають 2183 працівників ДМК. Якщо ж говорити про динаміку, то показник відвідувань становить близько 50 чоловік в день.