Після нетривалого локдауну, який завершився 25 січня 2021 року, відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». У працівників ПАТ «ДМК», зокрема у членів профспілки «Металургів», знову з’явилася можливість відвідувати КСЦ. Дещо змінився графік відвідування спорткомплексу працівниками ДМК на безкоштовній основі.

Раніше, працівники ДМК могли безкоштовно відвідувати КСЦ «Дніпровець» двічі на день – зранку та ввечері. Але ситуація, яка склалася з сауною, змусила керівництво компанії «МІКОМП» скасувати безкоштовне вечірнє відвідування спорткомплексу працівниками ДМК. Тепер, через велику кількість бажаючих безкоштовно попаритися в сауні, можливість відвідувати її тим, хто за цю послугу заплатив, втратилася. Розділити одночасне відвідування басейну та сауни, на жаль, технічно неможливо. Нагадуємо, що згідно меморандуму, який підписано між ПАТ «ДМК» і ТОВ ВТФ «МІКОМП», робітники Дніпровського металургійного комбінату у «Дніпровці» можуть у зазначений час безкоштовно відвідувати лише басейн. Можливість безкоштовного відвідування сауни та тренажерного залу в КСЦ дмковці отримали завдяки гарному відношенню до них керівництва компанії «МІКОМП».

Розуміючи, що тепер у басейн КСЦ не потраплять робітники ДМК, які працюють у день, до керівництва компанії «МІКОМП» звернулася профспілка «Металургів». Для вирішення цього питання профспілкою було запропоновано наступне – дозволити працівникам ДМК безкоштовно відвідувати спорткомплекс «Дніпровець» у вихідні дні. В чергове, керівництво «МІКОМП» і в цьому питанні пішло на зустріч дмковцям. Починаючи з 6 лютого, всі бажаючі працівники ДМК можуть відвідувати басейн «Дніпровця» вранці і в суботу, і в неділю, з 8.00 до 10.00. Таким чином «денники» знову отримали можливість оздоровлюватися.

Графік відвідування: щоденно, за винятком святкових днів і днів проведення спортивних заходів, при наявності пропуску:

  • з понеділка по п’ятницю: з 08:00 до 11:00
  • у суботу та неділю: з 8:00 до 10:00.

Нагадаємо, що басейн КСЦ «Дніпровець», з ініціативи профспілки «Металургів», узятий у довгострокову оренду нашим соціальним партнером – фірмою «МІКОМП» (засновник – почесний громадянин міста Кам'янське, бізнесмен Олег Мороз). При купівлі абонемента на 500 грн. – дитяче відвідування 48 грн., дорослий – 64 грн. реальних грошей внесених до каси. За ці гроші ви можете перебувати в будівлі басейну 3 години. Абонемент дійсний як у басейні «МІКОМП» (пр. Аношкіна, 109), так і у басейні «Дніпровець» (вул. Іванівська, 53).

Телефони для довідки:

  • КСЦ «Дніпровець»: +38 (063) 9032323;
  • «МІКОМП»: +38 (068) 9032323.