Набирає обертів оздоровча компанія дітей «металургів» у 2021 році. В цьому сезоні за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора відпочиває на березі Чорного моря, у смт Лазурне. 18 липня завершилася третя табірна зміна. Також організована відправка дітей на четверту зміну. Всього ж пільгових змін – п'ять.

Починаючи з червня на узбережжі Чорного моря вже оздоровилися близько 100 дітей та онуків працівників доменного, конвертерного, новопрокатного, газового цехів, агломераційного цеху №2, управління залізничного транспорту, ремонтно-сервісного центру, теплоелектроцентралі, цехів водопостачання та підготовки виробництва, відділу технічного контролю, дільниці КВП, а також Ради ветеранів. На черзі завершальна зміна, заїзд на яку відбудеться 21 серпня. Поспішайте, якщо хочете оздоровити свою дитину в цьому році. Путівки ще є, але квота профспілки «Металургів» вже майже вибрана.

Для довідки. Проїзд автобуса, який везе дитину в табір і назад, оплачує профспілка «Металургів». Відправлення на відпочинок з Кам'янського здійснюється від пам'ятника «Голгофа» (біля театру). Також профспілкова організація компенсує 20% вартості путівки. З питань отримання путівок звертайтеся до профкому.