Оздоровлення дітей – один із пріоритетних напрямків роботи профспілки «Металургів». Завдяки взаємодії профспілки та її соціального партнера «ДУОіО «Сонячний», діти лише членів профспілки «Металургів» у 2021 році оздоровилися в однойменному дитячому таборі, розташованому на узбережжі Чорного моря. Досягнуто подібних домовленостей і за нинішнім літнім сезоном. В даний час профспілка «Металургів» веде переговори з компанією, що управляє, про часткову оплату вартості путівок, щоб зменшити фінансове навантаження на члена профспілки. Багато чого також залежитеме і від епідеміологічної ситуації в Україні.

Відповіді на запитання, що часто ставляться.

 1. Назва дитячої оздоровниці: Дитячий оздоровчий табір «Сонячний».
 2. Місце відпочинку: смт Лазурне – селище міського типу у Скадовському районі Херсонської області.
 3. Адреса профкому профспілки «Металургів»: м. Кам'янське, вулиця Соборна, 16.
 4. Де знаходиться профком профспілки «Металургів»? – Біля народного музею історії ДМК.
 5. Яка категорія табору? – Вища категорія акредитації.
 6. Хто з дітей може поїхати до табору? – Діти членів профспілки «Металургів» (вікові категорії будуть озвучені пізніше).
 7. Як везти дитину до табору? – Проїзд автобусів, які везуть дітей до табору туди та назад, оплачує профспілка «Металургів».
 8. Звідки вирушають автобуси до табору? – Як і минулого року, від скульптури Ісуса Христа біля театру («Голгофа»).
 9. Що входить у вартість путівки? - Проїзд до табору і назад; проживання; 6-разове харчування; культурно-розважальна програма табору; медичне обслуговування.
 10. Безпека: камери відеоспостереження по всій території табору та в зонах громадського користування (батьки мають можливість спостерігати за дітьми в онлайн-режимі). Територія огороджена 2-метровим парканом. Охорона – ліцензована служба безпеки; медичний пункт – із кваліфікованим медичним персоналом.
 11. Харчування: 6 разів на день – збалансоване; кожне блюдо готується командою професійних кухарів. Різноманітні страви – за новим меню на 2022 рік; власна випічка; свіжі овочі та фрукти; шведська лінія харчування (сніданки); у їдальні працюють кондиціонери.
 12. Механізм оздоровлення дітей у ДОК «Сонячний» залежитеме від епідеміологічної ситуації в Україні та від способу фінансування.