Вручення пам'ятних грамот та нагород працівникам енергетичних структурних підрозділів у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в місті відбувалося у профкомі профспілки «Металургів».

Щорічно, 22 грудня, в нашій країні відзначається День енергетика, який ведений Указом Президента України «Про День енергетика» №522/93 від 12 листопада 1993 року. 22 грудня відзначається професійне свято всіх працівників енергетичної промисловості, що охоплює вироблення, передачу і збут споживачам електричної та теплової енергії.
Грамоти та фінансову винагороду за високий професіоналізм, активну громадську позицію та на честь професійного свята отримали кращі працівники восьми енергетичних структурних підрозділів – газового цеху, електроенергоремонтного цеху, електротехнічної лабораторії, киснево-компресорного цеху, теплоелектроцентралі, управління головного енергетика, цеху водопостачання, цеху мереж та підстанцій.

Голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний вітає енергетиків з професійним святом.
– Завдяки вашій високій кваліфікації, зусиллям і самовіддачі розвиваються підприємства, місто, область, вся країна. Сьогодні складно уявити наше життя без енергетики, адже від неї залежить становлення багатьох галузей України. Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» вітаю вас з професійним святом! Бажаю міцного здоров'я та щастя. Нехай у ваших сім'ях завжди панують мир, любов та благополуччя!





