Дорогі наші воїни! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва!Ці знаменні святкові події нерозривно пов’язані між собою. Вони особливо шануються українцями, тому що символізують давню історичну традицію. 14 жовтня Україна шанує всіх чоловіків та жінок, які захищають терени держави й дарують мирне майбутнє українським сім'ям. Профспілка «Металургів» приєднується до святкових привітань.

Заступницею та покровителькою славного війська козацького й всього українського люду вважається Пресвята Богородиця. І сьогодні багато хто з нас звертається до Матері Божої з проханням про мир, щасливе й гідне майбутнє нашого народу.

Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів», в лавах якої є працюючі на металургічних підприємствах та інших установах і організаціях міста Кам’янське, і від мене особисто бажаємо міцного здоров'я, непідробної мужності, великої відваги та чоловічої рішучості. Нехай єднає нас незгасне світло віри та допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Щастя й радості вам, добра та сил, що мають бути спрямовані на успішні починання на користь Вітчизні.

Миру всім нам! Віримо у перемогу!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»