Своє професійне свято медпрацівники України відзначають щорічно в третю неділю червня. З нагоди цієї дати 13 червня 2019 року в актовій залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбувся святковий концерт, на який в якості почесних гостей були запрошені і представники профспілки «Металургів» ДМК.

Першими з Днем медика свій колектив привітали керівники медсанчастини ДМК – начальник служби лікувально-профілактичної роботи Віктор Карпенко та головний лікар МСЧ Олена Волинець. Вітальне слово прозвучало і з вуст єдиного представника від трьох профспілок ДМК, що могли бути присутніми на цьому заході. Заступник голови профкому профспілки «Металургів» Віталій Ровков привітав присутніх з наступаючим Днем медичного працівника від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів», і зазначив, що завдяки щоденній копіткій роботі і професіоналізму медперсоналу МСЧ, медико-санітарна частина ПАТ «ДМК» є одним з кращих медичних закладів міста. Також він побажав турбуватися не тільки за здоров'я оточуючих людей, а й берегти своє. Вручив представник профспілки «Металургів» і подарунок до свята – сертифікат на тур вихідного дня для 25 активістів.

До привітань приєдналася і друг медсанчастини – голова цехкому УІТ Наталія Філічкіна. Далі про будні медико-санітарної частини на великому екрані розповів підготовлений до свята фільм.

Після офіційної частини компетентне журі визначало кращу медичну сестру 2019 року. Протягом двох годин чотири молоді дівчини, які нещодавно влилися в колектив медсанчастини, розповідали про себе та свою роботу, демонстрували вміння надавати першу допомогу постраждалим, під бурхливі оплески запально заспівали українську пісню «Моя країна». Також гарний настрій святкового заходу підтримували представники КСЦ «Дніпровець».

Відеосюжет прес-центру ПАТ «ДМК»

Світлини