На початку грудня в народному музеї історії ДМК відбулася оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Одне з питань, яке розглядалося – питання про придбання новорічних подарунків для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за рахунок профспілки «Металургів».

Щорічно, в період Новорічних свят, керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат» дарувало дітям металургів свято – виставу-казку і новорічний подарунок. Але, на жаль, для підприємства настали нелегкі економічні часи, в результаті яких головне місце, де проводилась казка – КСЦ «Дніпровець», – тимчасово не функціонує. Є складнощі і з придбанням новорічних подарунків.

Проте, напередодні самого таємничого і чудового свята діти працівників ДМК, чиї батьки є членами профспілки «Металургів», зможуть отримати свій подарунок. Це стало можливо після прийнятого головами цехових комітетів профспілки «Металургів» позитивного колегіального рішення «за» на одній з щотижневих оперативних нарад. Новорічні подарунки було вирішено закупити за кошти профспілкової організації «Металургів». В результаті, діти віком від 1 до 14 років зможуть отримати свій довгоочікуваний подарунок. На цей раз від профспілки «Металургів».

Свої новорічні подарунки від профспілкової організації «Металургів» отримають і діти працівників ТОВ «Придніпровський механічний завод», ТОВ ЗТФ «МІКОМП», ПрАТ «Керамет», ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», ПП «РК Сіль», КВПУ та інших організацій, які є соціальними партнерами ППО «Металургів». Так що свято у дітей обов'язково відбудеться.

Напередодні наступаючих новорічних свят дітей металургів, їх батьків, а також кам'янчан привітав голова профкому ППО «Металургів Олег Нагорний:

– Новий рік і Різдво Христове – це самі довгоочікувані, добрі і прекрасні свята. Бажаю, щоб прийдешній рік дозволив всім нам подолати виниклі труднощі, здійснити всі самі нездійсненні мрії та потаємні бажання. Будьте здоровими і щасливими!