11 лютого 2020 року в актовому залі музею історії ДМК відбулася церемонія визначення та нагородження переможця конкурсу «Краща валентинка своїми руками», який профспілка «Металургів» організувала до Дня святого Валентина вперше на підприємстві. Переможцем стала працівник управління соціальної політики Алла Гранкіна.

Для участі в конкурсі працівники Дніпровського меткомбінату, які є членами профспілки «Металургів», могли надати «валентинку», виготовлену в будь-якій техніці, будь-яких розмірів своїми руками. В результаті, в профком профспілкової організації були принесені велика кількість робіт.

 

 

Презентація конкурсних робіт, процедура визначення переможця і церемонія нагородження відбулися в музеї історії Дніпровського меткомбінату. Багато з тих, хто брав участь у визначенні переможця, до початку голосування віддавали перевагу роботам Алли Гранкіної (УСП), яка спеціально для участі в конкурсі виготовила 11 різних «валентинок», і Лілії Шаповалової з медико-санітарної частини. Увага глядачів також була прикута і до «сердець» Юлії Решетняк з цеху водопостачання і Дмитра Машкіна з прокатного цеху (дільниця ОПС і ШПС). Гідних робіт було багато. Видно було, що кожен учасник в свої роботи вклав душу і любов.

Після підведення підсумків таємного голосування, в якому взяли участь голови цехових комітетів профспілки «Металургів», їх заступники або представники структурних підрозділів, переможцем було оголошено Аллу Гранкіну. Їй і дістався головний приз від соціального партнера профспілки «Металургів» – мережі ресторанів «Піца Челентано» – сертифікат на романтичну вечерю на двох у ресторані, який відбудеться в День закоханих.

– Я дізналася, що буде проводитися такий конкурс і за тиждень вечорами після роботи та у вихідні зробила 11 «валентинок», – говорить Алла Гранкіна. – Тут представлені «валентинки» у різних техніках, зокрема, квілінгу, роботи з використанням природних матеріалів, стрічок. Я вклала в них частину душі. Це моє хобі, це мій відпочинок, я отримую задоволення від такого заняття. Я не думала про перемогу, головне для мене було – участь. А перемога в конкурсі стала приємним сюрпризом. Хочу привітати всіх з Днем закоханих, побажати бути коханими і любити.

В ході конкурсу з'ясувалося, що одна з учасниць в День всіх закоханих, 14 лютого, виходить заміж. На честь такої важливої події організатори вручили сертифікат на романтичну вечерю і майбутній сімейній парі.

Решта учасників конкурсу, всі без винятку, отримали заохочувальні цінні подарунки – теплі плед-ковдри. Подарунки учасникам вручили голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний і представник мережі ресторанів «Піца Челентано» Юлія Могилко.

– 14 лютого відзначається найромантичніше свято – День закоханих, – сказав О.Нагорний. – Символом зізнання в любові в усьому світі є «валентинка». Профспілка «Металургів» вперше на ДМК організувала конкурс «Краща валентинка своїми руками». Вітаю всіх працівників комбінату і городян з Днем святого Валентина. Бажаю нескінченної і взаємної любові, ніжності і ласки!