Кабінет міністрів України з 1 січня 2019 року гарантовано підвищить рівень мінімальної зарплати. Про це тележурналістам заявив віце-прем'єр-міністр України П.Розенко. За його словами, приводом для такої впевненості є рівень зростання національної економіки.

– Я сподіваюся, що ці 2,5-3% економічного зростання українська економіка дасть, і це дає нам підстави говорити, що у нас з'явиться в наступному році ресурс і для підвищення пенсій, і для підвищення заробітних плат. Я вже можу точно гарантувати, що з 1 січня 2019 року буде підвищено і розмір мінімальної заробітної плати... Будуть підвищуватися соціальні стандарти, хоча нам хотілося б, щоб вони підвищувалися швидше, – сказав віце-прем'єр-міністр України.

Що стосується рівня мінімальної зарплати, який буде встановлений з нового року, то, за словами Розенка, поки за орієнтир взята сума 4200 грн. Як уже повідомлялося, Кабмін планує в цьому році забезпечити зростання середньої зарплати в Україні до 10 тисяч гривень, про що заявляв прем'єр-міністр В.Гройсман.

Джерело: ІА УНІАН