Профспілка «Металургів» – це організація, яка завжди дбає про чоловіка. Особливо це проявляється в скрутну хвилину.

Матдопомога. Як і раніше, члени профспілки «Металургів» продовжують отримувати в касі профкому безповоротну матеріальну допомогу. Крім цього, профспілка потурбувався про постраждалих при нещасних випадках на виробництві й про співробітників ДМК, які підтвердили діагноз вірусної інфекції COVID-19. Нагадаємо, що в двох останніх випадках сума одноразової виплати становить від 500 грн. до 2000 грн. в залежності від ситуації.

Виробничий побут. Триває відпрацювання колективних звернень цехів комбінату щодо придбання для трудового колективу різної побутової техніки та інших ТМЦ. За останній час профспілка «Металургів» відвідала колективи ДЦ, КЦ, АФ №2, ПЦ, ТЕЦ, ЦВП, ВТК УЯП, МСЧ, вручивши їм мікрохвильовки, електрочайники, тепло- й електровентилятори, а також інші ТМЦ.

Оздоровлення. З 1 червня близько 300 працівників ДМК, членів їх сімей та дітей зможуть відправитися на відпочинок в різні українські пансіонати, що розташовані на берегах Чорного (Залізний Порт) та Азовського морів (Бердянськ). Крім цього сім'ям металургів видані путівки в Болгарію, Єгипет і Туреччину, а дітям – в дитячий табір «Сонячний».