Напередодні 1 вересня профспілка «Металургів» урочисто подарувала свято майбутнім першокласникам. Протягом неділі батькам та їх дітлахам було видано більше ніж 100 ранців та комплектів учбового приладдя до школи.

Для того, щоб стати щасливими володарями потрібного і вчасно зробленого подарунка, батьки, які є членами профспілки «Металургів», разом із своїми дітлахами завітали у профком. Пенали, ручки, олівці, зошити, ножиці, гумки, фляги для води, фарби, фломастери та багато іншого шкільного приладдя, а також місткий ранець видавалися протягом неділі. Всі ці речі були придбані за кошти профспілки.

Із побажаннями вдалого старту в шкільне життя, бути першими, не засмучувати батьків, радувати своїми успіхами, досягненнями та перемогами майже кожного майбутнього доменщика або сталевара, електрика або механіка, інженера або менеджера, спортсмена або військового вітали або голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний, або його заступник Ірина Пугачова, або інші працівники профкому.

Олег Нагорний

– Будемо сподіватися, що багато хто з тих, хто йде за знаннями у перший клас, після закінчення школи за прикладом своїх батьків вибере гідну професію – металург. Профспілка «Металургів» робить і буде робити для цього все можливе і неможливе, – сказав О.Нагорний.

Звичайно ж, хочеться побажати батькам терпіння, взаєморозуміння, бути поруч в усіх справах своїх дітей. З наступаючим Днем знань вас, наші майбутні юні генії.