На минулому тижні профспілка «Металургів» продовжила волонтерську роботу по допомозі Збройним Силам України та Територіальній обороні. Більшість бійців, яким була спрямована допомога від металургів ДМК та небайдужих мешканців міста Кам’янське, є працівниками нашого підприємства. Багато організаційних питань особисто вирішують голова профкому профспілки Олег Нагорний та його дружина Ілона.

На зібрані волонтерські та особисті кошти для наших хлопців з прокатки, аглофабрики, які є членами профспілки «Металургів», й інших вояків ЗСУ закуплені п’ять цифрових монокулярів нічного бачення Konus Konuspy-14. Прибори вже «працюють» проти ворога на передовій. Це стало можливим в тому числі і завдяки наполегливій роботі працівників нашого підприємства Галини Гирниченко та Світлани Д’яченко, яка очолює групу «Найактивніші» (в цю групу входять багато працівників ПрАТ «КАМЕТСТАЛЬ»).

Не забуває про Збройні Сили України і братня Польща, мешканці якої всіляко підтримують та допомагають нашій країні у боротьбі із російським окупантом. Представники компанії «Marchewkowe pole» Ewa i Maria (Познань, Польща) надіслали нам футболки для військового шпиталя (на фото із україно-польськими прапорами – пані Єва), які найближчим часом будуть передані у місто Харків.

Важливим залишається питання забезпечення українських захисників продуктами харчування та питною водою. «Освітяни Кам'янського» з 1-го ліцею (СЗШ №36) і Олена Набієва, а також Ольга Жежела, Інна Шилко, славна козацька родина Гирниченків – Галина, Полина, Наталія та інші небайдужі майстрині приклали немало зусиль в цьому напрямку. Майже кожних два-три дні на передову та воякам, що надійно захищають небо, «їдуть» до 500 смачних пиріжків з різноманітною солодкою начинкою, пирогів, кексів та інших смаколиків. Для випічки хліба на передовій, від Євгена Китаєва отримали та передали на фронт два мішки борошна.

Представники ДЮСШ №1 Микита Івашина та Оксана Хасамутдінова надали ЗСУ борошно, крупи, чай, печиво та інші продукти харчування, а також медичні засоби, медикаменти і засоби особистої гігієни, які сьогодні конче потрібні на передовій.

На потреби ЗСУ отримали та передали більш ніж ста кілограм водорозчинної фарби для покращення житлових умов військовослужбовців.

Небайдужими до подій на фронті були і наші українські діти, які як і дорослі також переживають за долю України. З великою шаною, турботою і повагою до наших захисників вони виготовили своїми руками зворушливі обереги.

Українські вояки дякують всім патріотам країни та братнім народам за чітку громадянську позицію. Дякує за небайдужість і профспілка «Металургів». Сподіваємося, що ця невеличка допомога з тилу пришвидшить нашу велику та спільну Перемогу!

Разом ми – СИЛА!!!
Все буде УКРАЇНА!!!
Jeszcze Polska nie zginęła!!!