Одним з важливіших на сьогодні залишається питання забезпечення наших захисників та українців, які цього потребують, продуктами харчування. Приємно констатувати, що до цього напрямку волонтерського руху все частіше долучаються і наші міжнародні партнери. Слід зазначити, що практична «закордонна» підтримка Збройних Сил України, Територіальної оборони та Національній Гвардії України, неабияк мотивує українських вояків.

Протягом декількох останніх тижнів профспілка «Металургів» продовжила волонтерську роботу по допомозі українській армії. Більшість бійців, яким була спрямована допомога від металургів ДМК та небайдужих мешканців міста Кам’янське (Дніпропетровська область), є працівниками нашого підприємства.

Так «Освітяни Кам'янського» з 1-го ліцею (СЗШ №36) з Олена Набієва приготували більше ніж пів тисячі смачних пиріжків з різноманітною начинкою. Доставка солодощів на передову відбувається майже кожних два-три дні. Немало зусиль в цьому напрямку приклали й Инна Бормотина та Наташа Шилко, а також Галина Гирниченко. Майже в «потоковому» режимі наші небайдужі майстрині виробляють для українських військових кекси, пироги та інші смаколики.

Окремо треба виділити пекарів Обухівки – Світлану Зуєву та Ірину Паламарчук, які виготовили більше тисячі буханок хлібу для ЗСУ. Завдяки волонтеру житломасиву «Західний» (м.Дніпро) Анні Середа весь цей хліб регулярно передається на фронт в добровольчі підрозділи УДА.

Представники фонду «ЕТЕЛЬ» В‘ячеслав Кушнір та Влад Коростелев передали великий гуманітарний харчовий вантаж. До цього вантажу увійшли хліб (біля 1000 буханок), макаронні вироби та консерви. Ці продукти були передані для потреб тимчасово-переміщених осіб та в один з військових підрозділів на донецькому напрямку оборони.

Що ж до міжнародної гуманітарної допомоги, то завдяки взяємодії Світової Волонтерської Спілки з організацією fundacja Stratpoints з Польщі, яку очолює генерал-лейтенант Mirosław Różański, офіцерам у відставці Marek Napierała і Wiesław Dziepak на передову спрямовано і доставлено продукти харчування довгострокового часу зберігання та напої (кава, кавовий та енергетичний напої).

Виктория Быкова та Евгений Баня також організували (кожен окремо) доставку до нашого волонтерського хабу продуктів харчування та питної води. Харчові набори від Вікторії та газована вода, макаронні вироби, крупи й засоби гігієни від Євгена були спрямовані до лав добровольчих підрозділів.

Один із підприємців на ім’я Олександр надав для ЗСУ великий овочевий вантаж, до якого увійшли: капуста, картопля, цибуля, буряк, морква, огірки, помідори та інше.

Українські воїни дякують всім патріотам країни та братньому народу Польщі за чітку громадянську позицію. Дякує за небайдужість і профспілка «Металургів». Сподіваємося, що ця цілеспрямована допомога з тилу пришвидшить нашу велику та спільну Перемогу!

Разом ми – СИЛА!
Все буде Україна!!!
Jeszcze Polska nie zginęła!!!

#ВолонтерськийКулак #fundacja_Stratpoints
#КулінарнаАрмія #МійЛіцей
#WorldVolunteerUnion #СвітоваВолонтерськаСпілка
#ПрофспілкаМеталургів