У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. Комусь це свято дозволить цілком присвятити себе своїм близьким, друзям і родичам, для когось розмірене і спокійне життя, яке настало, не представляється цікавим. У будь-якому випадку, це період активних перетворень ...

30 грудня 2019 року свою останню трудову зміну відпрацював змінний майстер дільниці рудний двір агломераційного цеху №2 Ігор Леонідович Молодик, який влаштувався на комбінат після закінчення інституту. У новоутворений цех ЦПШ Ігор Леонідович прийшов 2 лютого 1988 року на посаду змінного майстра виробництва дільниці рудний двір. Протягом майже 32-річної своєї трудової діяльності нашого героя неодноразово було представлено до нагород за бездоганну працю.

Колектив 4-ї технологічної бригади на змінно-зустрічних зборах тепло проводив І.Молодика на заслужений відпочинок. Слова подяки сказав начальник цеху Ігор Олександрович Бондаренко, старший майстер виробництва Геннадій Вікторович Кривко, майстер виробництва Артем Михайлович Решетняк. Приєднується до слів подяки за працю і весь колектив профспілки «Металургів»..