2 березня 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату пройшло щотижневе оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання підвищення заробітної плати, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, різні виробничі моменти, інші питання.

  1. Дата проведення оперативки збіглася з датою заснування ПАТ «ДМК». В особі всього трудового колективу Олег Нагорний привітав з нагоди 132-ї річниці комбінату присутніх в залі голів цехкомів.
  2. З нагоди свята підприємства адміністрація ПАТ «ДМК» і профспілка «Металургів» традиційно щорічно нагороджують кращих працівників та профспілкових активістів. На жаль всесвітня пандемія завадила організувати для трудівників ДМК справжнє свято. В результаті, номінантів Валерія Грінченка (УЗТ), Олега Кожухова (КЦ), Тетяну Жадько (КК) і Вікторію Маляс (УЗТ), які удостоєні відповідно звань «Кращий голова цехового комітету», «Кращий профгрупорг», «Кращий член цехового комітету», «Кращий профспілковий активіст», нагородили на оперативній нараді голів цехкомів.
  3. З нагоди річниці підприємства профспілкова організація підготувала буклети, в яких розповідається про діяльність профспілки «Металургів» за перші 5 років роботи.
  4. Літнє оздоровлення дітей. Щорічно, на початку березня починає підготовку ДОК «Лісова казка» до літнього оздоровчого сезону. Останнім часом на адресу профкому часто надходять дзвінки, звернення в соцмережах з питаннями про терміни початку роботи й графік заїздів у дитячу оздоровницю. З огляду на те, що питання запуску табору в роботу знаходиться в області компетенції керуючого санацією ПАТ «ДМК», профспілка «Металургів» направила йому відповідне звернення (вих. №53 від 02.03.2021).
  5. Підвищення заробітної плати. Питання знаходиться на контролі профкому профспілки «Металургів». На сьогоднішній день відповіді на лист на адресу керуючого санацією ДМК про розгляд питання підвищення заробітної плати працівникам підприємства, не надходило.