8 червня в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Нараду вів голова профкому Олег Нагорний.

Розглядалися такі питання і напрямки:

  1. Оздоровлення в Україні. З 1 червня близько 300 працівників ДМК, членів їх сімей та дітей вирушили на відпочинок в пансіонат «Адажіо», розташований на березі Чорного моря (смт Залізний Порт) і б/в «Золотий берег» (м.Бердянськ).
  2. Оздоровлення за кордоном. З початку червня на відпочинок до Болгарії, Єгипту і Туреччини вирушили працівники різних структурних підрозділів ДМК. У їх числі – машиністи конвейєра, дозувальники, слюсарі та токарі, водопровідники, контролери, оператори поста управління та інші професії різних структурних підрозділів ДМК.
  3. Оздоровлення дітей. Уже в середині червня діти/онуки «металургів» завітають до дитячого табору «Сонячний», що розташований на березі Чорного моря (смт Лазурне, Скадовський район, Херсонська область). Профспілка «Металургів» врахувала побажання тих батьків, чиї діти не раз відпочивали в ДОК «Лісова казка» (в цьому сезоні наша улюблена здравниця не може прийняти юних гостей з-за COVID-19). У «Сонячному», як і в «Лісовій казці», з дітьми працюватимуть відомі в Кам'янському викладачі – Тетяна Задьора, Микола Василинюк, Яна Жучек та ін.
  4. КСЦ «Дніпровець». На позаминулому тижні відбулися чергові торги з продажу соцоб'єктів ПАТ «ДМК». У числі лотів – спорткомплекс «Дніпровець». За підсумками торгів, оздоровча Мекка «металургів», на жаль, була продана і тимчасово не функціонує. Нагадаємо, що рік тому компанія «МІКОМП» уклала з ДМК п'ятирічний договір на оренду зупиненого в той момент КСЦ. За словами керівника компанії «МІКОМП» Олега Мороза «... за погодженням з ДМК було вкладено в реконструкцію 4,3 млн. гривень (нова котельня, система очищення, водонагріву, сауна, дамська роздягальня і т.д.). ДМК пішов в банкрутство і 28 травня 2021 року спорткомплекс був третій раз виставлено на торги і, на жаль, «МіКомп» ці торги програв. На сьогоднішній день новий власник спорткомплексу юридично право власності ще не оформив і переговори про подальше співіснування ще не проводилися. Тому басейн «Дніпровець», сподіваюся тимчасово, закритий... Абонементи, куплені в басейні «Дніпровець», дійсні в басейні «МІКОМП».
  5. Юридична допомога. За останній час профспілка «Металургів» допомогла закрити ряд справ за позовами ДМК до працівників підприємства, членів нашої профспілкової організації. Також були успішними всі 15-ть рішень судів з питань нарахування пільгової пенсії. Ще 4 справи перебувають на стадії розгляду в судах і підготовки до суду.
  6. Охорона праці. Комісія з охорони праці профспілки «Металургів» взяла участь в комісійних обходах по структурним підрозділам комбінату. Останнім об'єктом стала дільниця ПВП доменного цеху.
  7. Виробничий побут. На цьому тижні відбудеться комісійний обхід побутових приміщень та їдалень комбінату. У складі комісії буде і представник профспілки «Металургів».