13 липня 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Вів засідання голова профкому Олег Нагорний.

Розглядалися такі питання:

  1. Підготовка до святкування Дня металурга. Офіційна частина повинна відбутися в п'ятницю, 16 липня.
  2. Матеріальна допомога членам профспілки «Металургів». У зв'язку з масовою вакцинацією на комбінаті, яка триває ось уже третій тиждень, рішенням профкому профспілки припинено виплату матеріальної допомоги по COVID-19. Ця стаття витрат перенаправлена на інші статті матеріальної допомоги, що виділяється профспілкою.
  3. Про членство в профспілці при переході. Незалежно від ситуації, в разі переходу на будь-яке інше підприємство членство в профспілці «Металургів» зберігається. Однак, якщо членські внески не перераховуються більше трьох місяців, то членство в профспілці анулюється.
  4. Виплати компенсацій і окладів при переведенні на інше підприємство. За словами директора з персоналу Михалюка А.В., потрійний оклад по виходу на пенсію при переведенні на інше підприємство збережеться. Відносно непогашених відпусток за 2021 рік – вони також будуть збережені. У разі, якщо є заборгованість і не погашені відпустки за інші періоди – буде виплачуватися компенсація.
  5. Коли зміниться власник ДМК. Аукціон з продажу ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбудеться 26 липня 2021 року. Крім компанії МЕТІНВЕСТ, на покупку ДМК можливо претендують й інші великі компанії. Тому ситуація проясниться після зміни власника.
  6. Які оклади в компанії МЕТІНВЕСТ. Вони вище, ніж на ДМК. Однак грейди професій і посад не відповідають дмковським. Перелік нових найменувань професій і посад поки невідомий.
  7. Охорона праці та ряд смертельних випадків. Заступник голови профкому профспілки «Металургів» Ірина Пугачова розповіла про допущені нещасні випадки, в тому числі й груповий, зі смертельними наслідками.