Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілкової організації «Металургів» є оздоровлення працівників Дніпровського меткомбінату. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому вже оздоровився майже кожен член нашої профспілки. За 4 роки, у 28 здравницях України своє здоров'я поправили 8072 працівника ДМК та члени їх сімей.

На жаль, унікальним зі знаком «мінус», через введення в країні карантину, пов'язаного з коронавірусом COVID-19, вийшов сезон 2020 року. Понад півроку здравниці країни були обмежені в своїх бажаннях прийняти до себе в гості гостей з Кам'янського.

Проте, на численні прохання, заїзд трудящих ПАТ «ДМК» в пансіонат «Адажіо» (смт Залізний Порт) був організований у вересні. На Чорне море вирушили «металурги» з 12-ти структурних підрозділів. У процентному співвідношенні вартість путівки для члена профспілки «Металургів» склала всього 10% від загальної вартості, його дитини – 20%, члена сім'ї – 50%.

Але погіршення ситуації з пандемією, схоже, остаточно згортають курортний сезон на Західній Україні. На початку цього тижня прес-служба «Укрзалізниці» повідомила про прийняте рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У ньому повідомлялося про закриття з 19 жовтня 2020 року продажу квитків з 9-ти станцій. Серед них Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький. Придбані квитки в «гарячі» курортні регіони – повертаються назад!

Проте, профспілка «Металургів» сподівається на краще. У разі поліпшення ситуації з пандемією, оздоровлення членів профспілки та їх сімей відновиться.