Завдяки позитивним відгукам працівників комбінату та членів їх сімей про попередні тури, які профспілка «Металургів» регулярно організовує з грудня 2018 року, у березні 2021 року була організована чергова поїздка. Для багатьох, хто скористався своєю нагодою, вихідні перетворилися в клуб за інтересами, в симбіоз відпочинку та подорожі.

Нововведення завжди насторожують, а особливо у сфері оздоровлення. Перевірені раніше багатьма членами профспілки «Металургів» місця відпочинку на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України (нагадаємо, що за 4 роки оздоровлено більш ніж 8500 чоловік) вже давно випробувані і, отже, знайомі. Сподобався активним «металургам» і нововведення – тур вихідного дня. Черговий заїзд цього разу відбувся у Львов, Трускавець та Тустань. У розпорядженні відпочивальників з Кам’янського був розкішний готельно-курортний комплекс преміум-класу «Алькор» (чотири зірки) та триразове харчування. Все, що їм залишалося робити, так це відпочивати, фотографувати та накопичувати багаж знань про рідну Україну.В результаті – безліч позитивних відгуків.

Запис на тури закінчується задовго до початку чергової поїздки. Завдяки цьому головою профкому профспілки «Металургів» Олегом Нагорним прийнято рішення продовжити розпочату ще в 2018 році традицію. Перепоною доброї справи може стати лише епідеміологічний стан у різних районах та областях країни, якій є нестабільним із-за постійних коливань кількості хворих на COVID-19.

Станом на 9 березня 2021 року завдяки туру вихідного дня оздоровилися вже понад 300 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», а також членів їх сімей. Якщо ж враховувати, що поїздка в тур вихідного дня не впливає на черговість відпочинку на морських узбережжях і курортах Західної України, то завдяки ініціативі профспілки насолоджуватися видами околиць Трускавця, Львова, Східниці... можна буде ще дуже довго.