Завдяки тісним дружнім стосункам із волонтерами Львівщини та Франківщини, профспілці «Металургів» вдалося знайти можливість оздоровити від час військового стану членів нашої профспілки та їх сім’ї у Яблуниці (Івано-Франківська область), що під Буковелем.

Якщо ви – великий любитель активного відпочинку в Карпатах, ласкаво просимо у Яблуницю, в заміський комплекс «FREE WAY»! Тут неймовірна природа, унікальний мікроклімат та великі розважальні можливості.
Ваш відпочинок буде сповнений цікавими подіями та позитивними емоціями. Відпочиваючи в Яблуниці, ви отримаєте справжнє задоволення від чистого гірського повітря, сповненого ароматом смерек, піших та кінних прогулянок, походів у гори, велотурів, рафтингу, поїздок на квадроциклах, риболовлі та інших розваг, які для вас готовий організувати «FREE WAY Hotel Group».
Можливість оздоровитися є кожні 10 діб, починаючі з 1 вересня 2023 року!

Оздоровитися може або член профспілки «Металургів» із сім’єю (будь-хто з членів родини) або його сім’я з дітьми, або лише сім’я окремо. У пріоритеті – військовослужбовці та члени їхніх сімей, сім'ї загиблих та працівники з медичними показаннями у цьому напрямку оздоровлення. Вартість путівки однакова для будь-якої особи (або працівник, або член сім’ї, або дитина будь-якого віку). У вартість путівки входить 3-разове харчування.
По придбанню путівок та її вартості звертатись до голів цехових комітетів структурних підрозділів, у яких Ви працюєте!
ДЛЯ МОЖЛИВОСТІ БРОНЮВАННЯ ПРОСИМО ПОДАТИ ЗАЯВКИ ПРОТЯГОМ 3-х ДНІВ, ДО 10.08.2023!!!




