7 червня 2019 року в дитячому-оздоровчому комплексі «Лісова казка» ПАТ «Дніпровський меткомбінат», який розташований у селі Могильов Царичанського району Дніпропетровської області, відбувся сеанс одночасної гри чемпіонки світу з шашок Віри Попруги. 15-річний майстер спорту грала з 33-у юними відпочивальниками дитячої оздоровниці. По закінченню сеансу кращі були нагороджені призами від профспілки «Металургів», яка підтримує молоду спортсменку.

В рамках програми заходів ДОК «Лісова казка» керівництвом ДМК заплановано безліч зустрічей з цікавими людьми. Часто в оздоровницю приїжджають відомі на весь світ спортсмени з Кам'янського, які розповідають про свої досягнення, демонструють свої вміння, залучаючи в спорт відпочиваючу молодь. Так сталося, що в першу зміну на оздоровлення в ДОК вирушила і 15-річна шашкістка Віра Попруга. Директорка здравниці Тетяна Задьора запропонувала триразовій чемпіонці світу з шашок серед молоді розповісти про свій інтелектуальний вид спорту. А щоб захід вийшов більш видовищним і цікавим було прийнято рішення провести сеанс одночасної гри, в якому наймолодший майстер спорту України серед жінок зіграла б з кожним бажаючим. Для реалізації задуманого спортсменка ДЮСШ №2 міста Кам’янське (тренер Дмитро Савінський) за допомогою звернулася до профспілки «Металургів», яка надала подарунки двом кращим гравцям, і в шахово-шашковий клуб «Єдності», який для проведення сеансу виділив 20 комплектів шашок і дошок.

Захід викликав великий інтерес. Близько 50-ти юних відпочивальників захотіли спробувати свої сили за дошкою! Однак дати бій майстру зважилися тільки 33. Змагання на чорно-білих полях тривали дві з половиною години. Хтось робив свої ходи швидко і необдумано, за що доля його швидко наказувала. Хтось не поспішав, аналізував, демонструючи свою завзятість. Проте в 32-х зустрічах Вірі вдалося перемогти. В одній була зафіксована бойова нічия. Як пізніше виявилося гідний опір сеансеру надав юний Андрій Махонін, який також любить шашки і з задоволенням у них грає. У свої 10 років вихованець ДЮСШ №2 (тренер Олена Коротка) двічі вже встиг стати молодіжним чемпіоном України. Так що нічия була зовсім не випадкова!

По закінченню сеансу Віра Попруга визначила двох кращих гравців. Першого призу був удостоєний Андрій Махонін, другий вручили дівчинці, яка хоч і поступилася, але боролася до кінця.

По завершенню заходу чемпіонка з задоволенням сфотографувалася з самими стійкими і наполегливими, які спостерігали за результатом сеансу до останньої шашки!