21 серпня на 13-ту зміну в ДОК «Сонячна соната» вирушили діти працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів» ДМК. Відпочинок став можливим завдяки ініціативі профспілки, який ще 22 травня 2018 року вирішив оздоровлювати дітвору на Азовському морі.

Заїзди на відпочинок в дитячий оздоровчий комплекс відбуваються щовівторка. В останніх два рази, 7 і 14 серпня, в кожному заїзді оздоровилося по 10-ть дітей, чиї батьки працюють в агломераційному (АФ №2), прокатному (ПЦ) і доменному (ДЦ) цехах, цеху ремонту металургійного устаткування ремонтно-сервісного центру (РСЦ), ТОВ «Охорона-Холдинг», ТОВ «Регенза», управліннях інформаційних технологій (УІТ) і залізничного транспорту (УЗТ), цехах водопостачання (ЦВП) і підготовки виробництва (ЦПВ), управлінні (УК) Дніпровського металургійного комбінату.

У 11-й зміні вихователями були – педагог ЗОШ №37 Любов Божко і предцехком ТОВ «Регенза» Надія Йолкіна, а в 12-й – Валентина Розумна.

– Наші діти неймовірно дружні, завзяті і веселі, – розповідає Надія Йолкіна. – На всіх конкурсах вони були самими завзятими вболівальниками, особливо коли виступали представники Кам'янського. За зміну брали участь в двох дитячих конкурсах (інші конкурси були для дорослих) і в обох вибороли перші місця. Так Містером Соната став Євген Йолкін. А на «Гавайській вечірці» переможцями серед племен стали наші «Хохличата». В цьому успіху чимало залежало і від батьків, які поїхали з нами. Ми всі були однією дружною командою!

Щодня в профком профспілки прямували фото і відеозвіти про перебування дітвори на морському узбережжі. Діти чудово відпочили, набравшись сил і здоров'я напередодні нового навчального року.

Нагадаємо, що путівка для члена профспілки «Металургів» ДМК, який планує оздоровити свою дитину на Азовському морі завдяки ініціативі профкому, обійдеться всього в 20% від повної її вартості. Також необхідно сплатити вартість проїзду в обидві сторони.

Фотографии


Читайте також: