З 12 по 14 квітня 2019 року у спортивному залі академічного ліцею №15 відбувся волейбольний турнір «Дніпровські зорі-2019». За кубок, ексклюзивні медалі, грамоти і цінні подарунки змагалися 6 волейбольних колективів 2004 року народження. Головним спонсором турніру виступила профспілка «Металургів».

На параді-відкритті з привітаннями виступили помічник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов і голова профкому профспілки «Металургів» ПАТ «ДМК» Олег Нагорний, який побажав всім учасницям доброзичливої атмосфери, чесної гри та жаги до перемоги.

– Це вже другий турнір «Дніпровські зорі», який відбувається у Кам’янському, – сказав О.Нагорний. – Минулого року ми вирішили під егідою федерації волейболу, в якій я є почесним президентом, заснувати відкритий дитячий турнір. В цьому році його географія розширилася. Крім традиційних нагород передбачено індивідуальні подарунки кожному гравцеві команд-призерів.

Окрім кам’янської команди ДЮСШ №2, яку готує тренер Віталій Серьогін, в змаганнях за кубок взяли участь СК «Нафтохімік» (Кременчуг), а також команди з Мелітополя, Кам’янки-Дніпровської та Одеси. У головному матчі зустрілися місцеві волейболістки і гості з Кременчуга. Обидві команди підійшли до останньої зустрічі з максимальною кількістю набраних очок. По виграним партіям кращі показники мали волейболістки СК Нафтохімік» – всі зустрічі вони завершили з рахунком 2:0. У вихованок В.Серьогіна три матчі завершилися з «сухим» рахунком, ще два – з рахунком 2:1 на користь кам’янчанок.

У головному протистоянні лише перша партія тримала під напругою всіх присутніх в залі. Розпочавши впевнено, гості з Кременчуга розслабились лише кінці, дозволивши господаркам при рахунку 24:18 майже їх догнати (24:22). Але помилка при прийомі м’яча звела нанівець всі зусилля команди ДЮСШ №2. В наступній партії підопічні тренера Тетяни Дишлевої легко виграли другу партію 25:9, і разом з нею всю зустріч – 2:0.

– Наші суперниці сильна, потужна команда, – прокоментував зустріч Віталій Серьогін. – У них є солідний спонсор «Укртатнафта» і немає проблем із змаганнями. Адже досвід з'являється коли постійно береш участь в змаганнях, тримаєш гравців в тонусі. Дівчата грають щомісяця на різних турнірах. Ми ж з початку року зіграли тільки в Мелітополі, де стали другими. Хоча в порівняні з іншими учасницями тих змагань ми теж виглядали пристойно.

Дівчат з ДЮСШ №2 запросили в Кременчуг, де 3-5 травня проходитиме XI турнір «Кубок Татнафта», в якому візьмуть участь дванадцять команд.

Під час церемонії нагородження головний суддя змагань Володимир Гацура оголосив, що щасливими володарями першого місця став СК «Нафтохімік» з Кременчуга. Їм Олег Нагорний вручив Кубок «Дніпровські зорі», призи та подарунки.

Нагороди також отримали волейболістки Кам’янської ДЮСШ №2 і Кам'янки-Дніпровської, які відповідно посіли друге та третє місця.

Свої нагороди отримали В.Блажко і Х.Старостенко, які були визнані суддівською колегією кращими сполучною і гравцем турніру. Крім них кращими нападаючою і захисницею відповідно стали Наталія Домаженко із Одеси і Валерія Пономаренко з Кам’янки-Дніпровської.

Відеосюжет ТРК МІС

Світлини