Чергове заняття, яке каменська федерація айкідо проводила в тренувальному залі комплексу «Нептун», було особливим. В гості до спортсменів завітав лідер профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний. Метою візиту стало вручення голові федерації Віктору Абакулкіну спеціального інвентарю для відпрацювання ударів – маківар, які спортсмени попросили придбати для тренувального процесу.

Міська федерація айкідо працює вже кілька років. Тут займаються десятки кам'янчан різного віку, в тому числі і працівники ДМК, їхні діти. Сам Віктор працює у конвертерному цеху Дніпровського меткомбінату.

– Кілька днів тому я звернувся до голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного з проханням надати допомогу в організації занять, і Олег Анатолійович не відмовив, навіть більш того – пообіцяв, що наша співпраця стане постійною, – розповідає Віктор Абакулкін. – Від імені всіх вихованців хочу сказати величезне спасибі за допомогу!

При федерації також відкрита секція джиу-джитсу. За традицією, для підвищення майстерності місцевих спортсменів, до нашого міста приїжджають майстри айкідо і джиу-джитсу. 20 квітня 2019 року свій майстер-клас кам'янчанам давав тренер міжнародного класу з Одеси Олег Михайленко. Зрозуміло, що на тлі такої події і подарунки приємно отримувати.

– Ми відразу ж відгукнулися на прохання про допомогу. Адже в федерації тренується чимало працівників ДМК і їхніх дітей, а глава федерації Віктор Абакулкін також працює на нашому комбінаті. Айкідо і джиу-джитсу – це не просто фізичне, а й духовне вдосконалення людини, це ціла філософія. І я дуже радий, що в нашому місті ці види спорту успішно розвиваються, а вихованці нашої федерації успішно виступають на різних турнірах. Ми й надалі обов'язково будемо допомагати нашим спортсменам, – зазначив Олег Нагорний.

Відеосюжет телеканалу ТРК МІС