29 серпня 2020 року в Центральному міському парку культури та відпочинку відбувся відкритий турнір з армреслінгу, приурочений до Дня Незалежності України. У змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів з Кам'янського, Дніпропетровської області та Полтави. Організаторами змагань виступили Управління молоді та спорту міськради та міська Федерація армрестлінгу. Цінні призи переможцям – вироби з кришталю – надала профспілкова організація «Металургів».

Змагання з силових видів спорту в Кам'янському дуже популярні. Армрестлінг один з них. І нехай найсильніші рукоборці в нашому місті виступають не так часто (змагання вимагають ретельної підготовки і фізичного відновлення спортсменів), інтерес до подібних виступів досить високий. Що і підтвердив відкритий турнір з армрестлінгу, боротьба в якому відбувалася за сертифікованим столом для армспорту, придбаним в свій час для місцевої Федерації (голова – Дмитро Сорока) профспілковою організацією «Металургів».

Боротьба велася в чотирьох вагових категоріях, в яких міг взяти участь будь-який бажаючий незалежно від віку, той, хто мав спортивну підготовку. У кожній з них спортсмени боролися за комплект медалей і грамот. Був передбачений і головний приз для переможців всіх чотирьох номінацій. Заступник голови профкому профспілки «Металургів» Віталій Ровков вручив кожному з переможців по виробу з кришталю, які були виготовлені в колишньому кришталевому цеху ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

До суддівської колегії увійшли працівники ЦРМО РСЦ ДМК Дмитро Сорока (головний суддя) і Едуард Аноткін (головний секретар). За столом для боротьби на руках можна було бачити і армспортсменів-дмковців, причому як ті що працюють на підприємстві, так і колишніх працівників, які ще недавно входили до лав збірних команд, що брали участь в спартакіаді комбінату.

Самою впізнаваною трійка призерів була в категорії супертяжів (в/к понад 90 кг). Чемпіоном і володарем головного призу став призер кубка України Дмитро Катеринич. Друге місце завоював неодноразовий переможець та призер чемпіонату області Євген Парфьонов (варто зазначити що спортсмен відновлюється після травми на одній з рук). Замкнув призову трійку срібний призер чемпіонату світу серед людей з обмеженими можливостями Дмитро Сорока.

Справжню насолоду глядачі та учасники змагань отримали від боротьби у ваговій категорії до 70 кг. Тут за «золото» буквально билися чемпіон світу за версією PAL Максим Туманов з Дніпра і призер чемпіонату області Руслан Братко з Лобойковки.

Кілька поєдинків на різні руки з їх участю тривали близько хвилини. І все ж найкращим був визнаний Братко. «Срібло» у Туманова, бронзову медаль завоював Ростислав Балабаєв. Варто відзначити, що Туманов був найкращим в категорії до 60 кг, однак регламентом дана вагова категорія не була передбачена.

Вагова категорія до 70 кг

 1. Братко Руслан (с. Лобойківка)
 2. Туманов Максим (м. Дніпро)
 3. Балабаєв Ростислав (СК «Вексель»)

Вагова категорія до 80 кг

 1. Шишкань Данило (СК «Вексель»)
 2. Яловий Олександр (ЗСУ, м. Кам’янське)
 3. Геймур Дмитро (с. Курилівка)

Вагова категорія до 90 кг

 1. Вірний Ігор (СК «Рим», м. Кам’янське)
 2. Свіржевський Давид (м. Полтава)
 3. Погребний Віталій (СК «Рим», м. Кам’янське)

Вагова категорія понад +90 кг

 1. Катеринич Дмитро (СК «Рим», м. Кам’янське)
 2. Парфєнов Євгеній (КСЦ «Дніпровець», м. Кам’янське)
 3. Сорока Дмитро (КСЦ «Дніпровець», м. Кам’янське)