З 6 по 10 квітня у спортивному комплексі «Боско-Арена» міста Львів відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед всіх вікових категорій. У двох з них – серед дорослих та ветеранів – медалі виборював відомий атлет з Кам’янського Дмитро Сорока.

В турнірах взяли участь велика кількість спортсменів, понад 350, з 21 області України. Кращого результату призеру чемпіонатів світу та Європи, майстру спорту міжнародного класу, працівнику доменного цеху ПрАТ «КАМЕТСТАЛЬ», члену профспілки «Металургів» Дмитру Сороці вдалося досягти в змаганнях серед ветеранів, де він виступав у ваговій категорії до 90 кг.

Минулі травми не дозволили нашому армрестлеру боротися в усіх заявлених для нього турнірах. Тим не менш дві медалі Дмитру все ж вдалося вибороти в змаганнях серед ветеранів. Паралельно змагаючись на ліву і на праву руки в трьох турнірах з чотирьох, Дмитро Сорока став чемпіоном України 2023 року на ліву руку і срібним призером на праву руку.

Продемонстровані гарні результати дозволили кам’янчанину потрапити до складу збірної України, разом з якою він зможе взяти участь у чемпіонатах Європи та світу. Головні змагання армрестлерів Європи відбудуться у Молдові (м.Кишинів ) з 8 по 18 червня. Чемпіонат Світу ж відбудеться у столиці Казахстану з 24 серпня по 3 вересня.