23 березня у Кам'янському, на базі важкоатлетичного залу КСЦ «Дніпровець» відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед спортсменів вікової категорії 2006 року народження і молодше, присвячений 130-річчю з дня заснування Дніпровського металургійного комбінату.

У святковій церемонії відкриття змагань взяли участь почесні гості: голова профкому профспілкового комітету «Металургів» ДМК Олег Нагорний, начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міськвиконкому Анатолій Івашина, голова Дніпропетровської обласної федерації важкої атлетики Дмитро Бровко, голова міської федерації важкої атлетики міста Кам'янське «Важкоатлетичний союз Придніпров'я» Руслан Шкода, чемпіон Радянського Союзу з важкої атлетики Дмитро Ледзінський, директор Кам'янського гіпермаркету «Епіцентр» Ігор Лагутін.

– Вітаю спортсменів і гостей чемпіонату зі святом – річницею заснування Дніпровського меткомбінату, – сказав Олег Нагорний. – Бажаю всім благополуччя, здоров'я, миру, добра і впевненості в завтрашньому дні. Вже не перший рік профспілковий комітет «Металургів» підтримує такі змагання і є головним спонсором. Ми надаємо медалі і шикарні призи.

– Йдучи назустріч побажанням спортсменів, цього разу ми підготували косметичні набори, які користуються у них популярністю, – продовжив О.Нагорний. – Досвід показує, що нам під силу будь-які труднощі. Пам'ятайте, що профспілка «Металургів» завжди поруч і готова надати підтримку в найскладніших ситуаціях, у вирішенні найскладніших питань. Разом – ми сила!

Після церемонії відкриття безпосередньо почалися самі змагання. На помості за медалі боролися 38 юних з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Павлограда, та Софіївського району. Честь нашого міста захищали 6 спортсменів, серед яких є діти з порівняно великим досвідом виступів. Наприклад, Євген Шкода вже двічі ставав чемпіоном області.

Два потоки атлетів протягом 3-х годин демонстрували свою майстерність, вміння і навички боротьби з залізним снарядом. Штангісти нашого міста вибороли 4 нагороди. В черговий раз чемпіоном області став Євген Шкода, який виступав у ваговій категорії до 45 кг. Його сума двоборства склала 117 кг (52+65). До речі, вихованець Сергія Петерімова (культурно-спортивний центр «Дніпровець») повторив рекорд області серед важкоатлетів до 13 років, піднявши штангу вагою 52 кг в ривку. Ще два представника КСЦ «Дніпровець», які є вихованцями заслуженого тренера України С.Петерімова, завоювали «срібло» та «бронзу» у ваговій категорії до 49 кг. Відзначилися відповідно Данило Гнєдов (40+53=93 кг) і Віктор Безцінний (40+50=90 кг). Друге місце також зайняв Гліб Котенко – вихованець ДЮСШ №2, тренера Олексія Петерімова. Виступаючи у ваговій категорії до 34 кг, спортсмен набрав суму 63 кг (27+36).

– За підсумками змагань буде сформована збірна нашої області, яка візьме участь в першості України (9-14 квітня, місто Славутич), – розповів головний суддя чемпіонату, заслужений тренер України Сергій Петерімов. – Хочу подякувати голові профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного за надані призи, директора військово-патріотичного клубу Дніпропетровської області Олександра Азарова, директора гіпермаркету «Епіцентр» Ігоря Лагутіна за надання допомоги в проведенні змагань, а генерального директора ДМК Олександра Подкоритова – занадану спортивну базу і розвиток важкої атлетики в нашому спортклубі. Клубі, який має великі спортивні традиції не тільки у Кам'янському, але й в Україні.