1 червня 2019 року на базі Кам'янського коледжу фізичного виховання відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Атлетам культурно-спортивного центру «Дніпровець», який підтримує профспілка «Металургів», вдалося завоювати 9 медалей.

Як повідомив заслужений тренер України Сергій Петерімов, який тренує спортсменів «Дніпровця», в міських змаганнях взяли участь атлети трьох спортивних шкіл Кам'янського – ДЮСШ №2 (тр. А.Петерімов), коледжу фізичного виховання (тр. В.Петерімов) і культурно спортивного центру «Дніпровець». Боротьба за нагороди була дуже гострою. Деяким спортсменам вдалося поліпшити свої особисті рекорди.

Важкоатлетами КСЦ в різних вагових категоріях були завойовані 9 медалей різного ґатунку – 6 золотих, 2 срібні, 1 бронзова. Серед чоловіків рівних не було Михайлу Лисиці (вагова категорія до 45 кг, сума двоборства – 64 кг), Євгену Шкоді (в/к 49 кг, сума – 125 кг), Микиті Сергієнко (в/к 81 кг, сума – 220 кг), Михайлу Кортагузу (в/к 96 кг, сума – 233 кг) і Андрію Хохлова (в/к 102 кг, сума – 248 кг). За підсумками своїх виступів ця п'ятірка стала чемпіонами міста з важкої атлетики. Свій чемпіонський титул завоювала і Олександра Богун, яка виступала серед жінок у ваговій категорії до 55 кг. У сумі двоборства їй вдалося зафіксувати вагу 109 кг.

У ваговій категорії до 49 кг перші чотири місця були виключно за спортсменами КСЦ. В актив «Дніпровця» до «золота» Євгена Шкоди додалися «срібло» Данила Гнєдова (сума – 106 кг) і «бронза» Віктора Безцінного (сума – 94 кг). За крок від медалі зупинився Артем Дудра. Костянтин Діулін з сумою двоборства 180 кг у ваговій категорії до 96 кг фінішував на другому місці.

Міська федерація важкої атлетики (президент – Руслан Шкода) дякує профспілці «Металургів» і ДМК за підтримку і розвиток важкої атлетики на комбінаті і в Кам'янському.