22 травня голова Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що починаючи з 1 червня 2020 року, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів. Це означає, що басейн культурно-спортивного центру після майже річного простою відновлює свою роботу!

– В даний час басейн КСЦ «Дніпровець», узятий за ініціативи профспілки «Металургів» у довгострокову оренду нашим соціальним партнером – фірмою «МІКОМП» (засновник – почесний громадянин міста Кам'янське, бізнесмен Олег Мороз), яка вже вклала близько 2 млн. грн. на реконструкцію – каже голова профкому профспілки Олег Нагорний. – Згідно підписаного меморандуму між ПАТ «ДМК» і ТОВ ВТФ «МІКОМП» всі без винятку працівники меткомбінату зможуть безкоштовно відвідувати басейн КСЦ!

Графік відвідування: «з понеділка по п'ятницю, за винятком святкових днів та днів проведення спортивних заходів, при наявності пропуску:

  • 3 доріжки з 08-00 до 11-00
  • 1 доріжка з 18-00 до 20-00».

Решта охочих, починаючи з дня відновлення роботи «Дніпровця» можуть відвідувати басейн по абонементу. У серпні 2020 запланована зупинка басейну для виконання другого етапу ремонтних робіт, передбачених кошторисом для підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

– 8 травня 2020 року, спільно з засновником компанії ТОВ ВТФ «МІКОМП» – Олегом Морозом, ми перевірили і підтвердили готовність до відкриття басейну КСЦ «Дніпровець», – нагадує Олег Нагорний. – Запрошуємо всіх бажаючих оздоровитися в нашому затишному і комфортному басейні КСЦ «Дніпровець»!

Культурно-спортивний центр готовий до прийому металургів ДМК і любителів плавання міста. Запуск об'єкта очікувався 5 квітня цього року, але, у зв'язку з введенням в Україні карантином через епідемію коронавірусу COVID-19, його відкриття перенесли на більш пізній термін.