На початку червня, після відновлення роботи басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів в Україні, знову почав функціонувати культурно-спортивний центр «Дніпровець»! Завдяки ініціативі профспілки «Металургів» та реконструкції споруди його соціальним партнером – фірмою «МІКОМП», в розпорядженні металургів знову опинилися рідні басейн і тренажерний зал КСЦ, причому на безоплатній основі.

Незважаючи на літній період, відвідувачів в «Дніпровці» вистачає. У басейн із задоволенням ходять як металурги, так і городяни. Серед відвідувачів, звичайно ж, є і спортсмени.

У басейні вже відновлені заняття з плавання та аквааеробіки. Також стартували тренування клубу плавання чемпіона світу Дмитра Краєвського. Тут сьогодні кращі плавці міста покращують свою майстерність.

У тренажерному залі та басейні свою фізичну форму після тримісячної перерви через карантин відновлюють і спортсмени-металурги. Хлопці з доменного цеху і ЦРМО ЕЕРЦ дякують засновнику фірми «МІКОМП» Олегу Морозу і голові профкому профспілки «Металургів» Олегу Нагорному за можливість займатися спортом безкоштовно!