Турнір, що йде в залік спартакіади металургійного підприємства, пройшов 4 травня в спортивному залі КСЦ «Дніпровець». Також в цей спортивний вечір в додатковому турнірі визначався переможець абсолютної вагової категорії з армспорту.

На старт змагань вийшли 10 команд, які представляли 25 структурних підрозділів Дніпровського меткомбінату. За підсумками двогодинних боїв на руках на перемогу претендували дві команди. Додаткові показники кращими виявилися у «залізничників» – вони стали переможцями, на другій позиції «ремонтники».

Боротьба за третє місце також велася між двома колективами. Тут все визначалося по кращих місцях в окремих вагових категоріях. Два перших місця допомогли збірній «ЦПП-МСЧ-СП» вперше в історії цієї команди стати призером турніру з армліфтингу.

Підсумки етапу спартакіади ДМК

1. УЗТ
2. РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ
3. ЦПП-МСЧ-СП
4. КЦ
5. ККЦ-ТУ-АТЦ-УЯП
6. ТЕЦ-ЦВП-УГЕ-ЕТЛ-ЦМП
7. КВПУ
8. УК-УКБ-УГХТ
9. ПДМК
10. УІТ-ДТК-КВПіА-ЕЕРЦ РСЦ

Після закінчення основних змагань, за підтримки профспілки «Металургів» ДМК був проведений додатковий турнір, в якому серед 10 рестлерів визначався переможець в абсолютній ваговій категорії з армспорту. У головній сутичці зустрілися неодноразовий призер чемпіонату світу та Європи, працівник ЦРМО РСЦ Дмитро Сорока і представник команди «ЦПП-МСЧ-СП» Сергій Масенцов.

Це був бій гідних суперників, але переможцем все ж став більш досвідчений Дмитро Сорока. Йому і був вручений кубок. Сергій Масенцов став володарем срібної нагороди, а «бронзу» завоював Сергій Міхоль з управління залізничного транспорту.

  

Світлини

Відео боїв

Відеосюжет прес-центру ДМК