Турнір, що йде в залік спартакіади металургійного підприємства і підтримується профспілкою «Металургів», відбувся 7 травня у басейні культурно-спортивному центрі «Дніпровець». Близько 70 спортсменів з 27 структурних підрозділів ДМК взяли участь в особисто-командних змаганнях з плавання. За перемогу боролися 10 команд.

За підсумками чисельних запливів перемогу відсвяткували плавці конвертерного цеху. На другій позиції – збірна «ККЦ-ТУ-АТЦ-УЯП». Боротьбу за третє місце виграли представники «Управління-УКБ-УГХТ».

В особистій першості в своїх вікових категоріях призерами стали Дмитро Іванов (УЯП). Анна Зеленська (УКБ), Олег Апостолов (КСЦ), Ірина Шитюк (КЦ), Олег Кашевський (ПЦ), Алла Чернецька (ТЕЦ).

Традиційно під час змагань з плавання проводиться і командна естафета – 4 по 25 метрів. З результатом 1 хвилина і 3 соті секунди перемогли «прокатники». Друге місце у «конвертерників», їх час – 1.01.37. Третє місце з результатом 1.05.67 зайняли «технологи» («ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП»).