22 листопада в КСЦ «Дніпровець» пройдуть змагання із загальної фізичної підготовки, що йдуть в залік спартакіади ДМК-2017. Змагання стартують о 16:30.

З положення про проведення спартакіади 2017 року серед структурних підрозділів ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Склад команди: 8 осіб (5 чоловіків і 3 жінки). Змагання особисто-командні.

Програма змагань

Чоловіки

  • підтягування на перекладині з положення вис;
  • стрибки в довжину з місця, поштовхом двох ніг.

Жінки

  • згинання-розгинання рук в упорі лежачи від лавки:
  • стрибки в довжину з місця, поштовхом двох ніг.

Вікові групи

до 28 років
з 28 до 35 років
з 35 до 40 років
з 40 до 45 років
з 45 до 50 років
з 50 років і старше

У залік йде шість кращих результати: 4 чоловічих та 2 жіночих.

Кожен учасник змагається в двох видах програми тільки в своїй віковій групі – вік учасника визначається за датою народження (по паспорту) учасника.

Місця в особистому заліку визначаються за найбільшою кількістю раз підтягування на перекладині з положення вис (чоловіки) і згинання-розгинання рук в упорі лежачи від лавки (жінки), а також кращого результату стрибка в довжину з місця поштовхом двох ніг, окремо серед чоловіків і жінок в усіх вікових групах.

Командні місця визначаються за найменшою сумою зайнятих місць шістьма учасниками команди (1-е місце – 1 очко, 2-е місце – 2 очка, 3-е місце – 3 очка і т.д.). При рівності очок у двох команд переможець визначається за кращим результатом підтягування на перекладині з положення вис серед чоловіків, в більш віковій групі.

Виконання підтягування зараховується, коли підборіддя перетинає верхню лінію поперечини.

Виконання згинання-розгинання рук в упорі лежачи від лавки зараховується кількість правильно виконаних вправ, коли учасник торкається грудьми до переднього краю лавки.

На виконання стрибка в довжину з місця поштовхом двох ніг учаснику надається три спроби, після чого враховується один кращий результат.

Вимірювання довжини стрибка проводиться по перпендикулярній лінії від місця відштовхування до найближчого торкання до поверхні будь-якої частини тіла учасника.

За кожне відсутнє залікове місце команді зараховується наступне за останнім місцем в тій віковій категорії, де беруть участь найбільша кількість спортсменів.

Вносити зміни в технічну заявку дозволяється тільки до початку змагань.