29 листопада в залі важкої атлетики КСЦ «Дніпровець» пройдуть змагання з гирьового спорту, що йдуть в залік спартакіади ДМК-2017. Взважування – в 16:00, змагання стартують о 17:00.

З положення про проведення спартакіади 2017 року серед структурних підрозділів ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Склад команди – 6 чоловік.
Змагання – особисто-командні.

Вагові категорії: до 60 кг, до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг і понад 90 кг.

Кожен учасник має право виступати тільки в одній ваговій та віковій категоріях. Зважування учасників змагань та жеребкування починається за 1 годину до початку змагань і триває одну годину.

Змагання проводяться згідно правил змагань з гирьового спорту з гирею вагою 24 кг. Допускається одне здвоювання – виступ двох спортсменів однієї команди, не більше ніж в одній будь-якій ваговій категорії, не залежно від віку.

На виконання вправи кожному учаснику змагань дається 10 хвилин. Вправа «ривок» виконується без опускання гирі на підлогу послідовно однією, а потім другою рукою.

Переможець в особистому заліку визначається за сумою підйомів гирі обома руками в кожній ваговій категорії за віковими групами:

до 28 років
з 28 до 35 років
з 35 до 40 років
з 40 до 45 років
з 45 до 50 років
з 50 років і старше

При однаковій кількості підйомів у кількох учасників перевагу отримує учасник, який:

  • має менший власну вагу до виступу;
  • має менший власну вагу після виступу;
  • виступає за жеребкуванням попереду суперника.

Командні місця визначаються за найменшою сумою зайнятих місць п'ятьма будь-якими учасниками команди (1-е місце – 1 очко, 2-е місце – 2 очка, 3-е місце – 3 очка і т.д.).

У разі рівності очок у двох і більше команд переможець визначається за найбільшою кількістю перших місць, друге, третє і т.д. У разі рівності цих показників перевага надається команді, яка посіла краще місце в більш:

  • легкій ваговій категорії;
  • віковій групі.

За кожне відсутнє залікове місце команді зараховується наступне за останнім місцем в тій категорії (ваговий або вікової), де беруть участь найбільша кількість спортсменів.

Учасники які не пройшли процедуру зважування та жеребкування до змагань не допускаються.