За давнішньою традицією спортсмени Дніпровського меткомбінату після своїх виступів на змаганнях приходять в гості до профспілки «Металургів» ДМК. Не став винятком і візит нашого заслуженого легкоатлета, неодноразового чемпіона світу серед ветеранів Василя Карповича.

Нагадаємо, що наш прославлений марафонець, спортсмен КСЦ «Дніпровець» ПАТ «ДМК» нещодавно повернувся з чемпіонату Європи з легкої атлетики серед ветеранів, який пройшов в іспанському місті Аліканте. У складі збірної України Василь Васильович взяв участь в 10-ти кілометровому забігу, де в своїй віковій категорії «60+» українській дружині вдалося фінішувати другою. Ще одну нагороду наш атлет здобув в командній естафеті, в якій троє українців долали дистанцію по 2 кілометри. І тут вдача також супроводжувала збірну України, яка зуміла завоювати «срібло». В результаті спортсмен з нашого міста привіз для України, Дніпропетровської області, Каменського і рідного комбінату дві медалі найвищої проби!

Продемонструвати завойовані нагороди В.Карпович приніс друзям з профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату, членом якої він є. Тут завжди шанують спортивні традиції і допомагають ветеранам.

Ось і на цей раз Василю Васильовичу допомогли. Завдяки голові профкому профспілки «Металургів» Олегу Нагорному неодноразовий підкорювач світових і європейських марафонських дистанцій зумів відправився в Іспанію. Допоміг нашому чемпіону і мер міста Андрій Білоусов, за що наш герой їм щиро вдячний. 63-річний кам’янчанин в черговий раз відмінно впорався з поставленим завданням!

Василь Карпович сфотографувався на пам'ять з головою профкому Олегом Нагорним, подарувавши йому іспанський прапор і футболку, в яких бігають найсильніші легкоатлети світу. Пам'ятне фото з чемпіоном-легендою захотіла зробити і наймолодший майстер спорту з шашок Віра Попруга, яка зайшла разом з мамою «на вогник» до профкому профспілки.

– Успішні виступи наших спортсменів на таких престижних турнірах – це підняття іміджу Дніпровського металургійного комбінату і Кам'янського в усьому світі. Тому ми постійно підтримуємо і будемо підтримувати наших металургів, які виступають на різних змаганнях. І в подальшому профспілка «Металургів» ДМК буде докладати максимум зусиль, щоб якомога більше наших працівників долучалася до спорту, – сказав Олег Нагорний.