Раніше ми повідомляли про техногенну катастрофу, яка сталася 29 січня 2019 року в смолопереробному цеху Дніпровського коксохімічного заводу. Профспілка «Металургів» звернулася до працівників ДМК і мешканців міста із закликом про здачу крові п'ятьом постраждалим. Станом на сьогодні відгукнулися 53 людини.

Трохи про саму НП. Як пише Сайт міста Кам'янського п'ятеро робітників, які постраждали від вибуху на «Дніпровському коксохімічному заводі» в Кам'янському до сих пір знаходяться в реанімації. Постраждалі чоловіки в свідомості, але говорити про те, що трапилося не бажають. Керівництво заводу причину вибуху поки не озвучує. На місці інциденту працюють слідчі.

П'ятеро робітників знаходяться в реанімації лікарні №2 в Дніпрі, куди їх доставили 29 січня з Кам'янської лікарні швидкої медичної допомоги. Деякі з них – з кисневими масками, всі – з множинними опіками обличчя, шиї, рук. За інформацією медиків, у постраждалих, в середньому, від 12 до 13% опіків тіла. Чоловіки перебувають у свідомості, але розмовляти про те, що трапилося з журналістами відмовляються.

У поліції Кам'янського повідомляють, що за даним фактом порушено кримінальне провадження за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Нагадаємо, що надзвичайна подія сталася в смолопереробному цеху близько 4:00 29 січня. Площа пожежі, яка розгорілася після вибуху, склала близько 200 квадратних метрів. Також відбувся обвал в цеху на площі в 500 метрів. На даний момент Коксохім продовжує працювати, роботу цеху планують відновити через 10 днів.